Obserwuj w Google News

Viki Gabor w teledysku do "Getaway". Nakręciła go tam, gdzie Beyonce i Lady Gaga [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
24.04.2020 16:05
Zareaguj Reakcja

Viki Gabor powraca z nowym singlem „Getaway”. Po ogromnym sukcesie utworów „Superhero” i „Ramię w Ramię” młoda wokalistka zaprezentowała nową piosenkę, do której teledysk nakręcono w Los Angeles. W związku z premierą singla „Getaway” Viki Gabor gościła na antenie Radia ZET, gdzie zapowiedziała swój nowy hit.

Viki Gabor Getaway nowy singiel teledysk powstał w Los Angeles gdzie kręciły Lady Gaga i Beyonce wideo
fot. Youtube

Viki Gabor — Getaway. Premiera nowego singla w Radiu ZET

Viki Gabor zaprezentowała nowy singiel zatytułowany „Getaway”. Anglojęzyczny utwór to następca świetnie przyjętych singli „Superhero” i „Ramię w ramię” w duecie z Kayah. Jednym z autorów „Getaway” jest Fridolin Walcher, producent hitu „Lush Life” Zary Larsson oraz singla „Takeaway” The Chainsmokers.

Viki Gabor — Getaway. Teledysk powstał w Los Angeles, gdzie klip kręciły Beyonce i Lady Gaga

Teledysk do "Getaway" powstał w ramach kampanii Puma Talents, która wspiera młodych artystów muzycznych w rozwijaniu swoich karier. Za reżyserię klipu odpowiada Dawid Krępski, reżyser współpracujący m.in. z Netflixem czy Drew Barrymore, a choreografię układał Alek Paliński — tancerz i choreograf, który współpracował m.in. z Celine Dion, Jessie J czy Ditą von Teese. Zdjęcia do teledysku powstały w lutym w Four Aces Movie Ranch w Los Angeles — lokalizacji znanej m.in. ze słynnego teledysku „Telephone” Beyonce i Lady Gagi.

Ten utwór jest dla mnie niezwykły. Od momentu, kiedy usłyszałam go po raz pierwszy, wiedziałam, że będę chciała, żeby każdy go znał! Praca na planie teledysku była niezwykłą przygodą, od wylotu do Los Angeles, aż po pokój, w którym kiedyś przebywała Beyonce! Moje marzenia się spełniają, teledysk jest dokładnie taki, jak bym chciała i mam nadzieję, że wszystkim się spodoba. Pamiętajcie, zawsze jest dobry czas na spełnianie swoich marzeń — wyznała Viki.

RadioZET.pl/PK