Obserwuj w Google News

Viki Gabor i Kayah we wspólnej piosence „Ramię w ramię”. Ten duet podbije 2020 rok?

Piotr Krajewski
1 min. czytania
07.01.2020 12:39
Zareaguj Reakcja

Viki Gabor i Kayah nagrały wspólny utwór w bardzo tanecznym stylu. Piosenka „Ramię w ramię” została stworzona przez autorów sukcesu hitów „Superhero” czy „Anyone I Want To Be”, z którymi Polska wygrała dwukrotnie Eurowizję Junior. W internecie pojawił się już oficjalny teledysk.

Viki Gabor Kayah Ramię w ramię nagrały wspólną piosenkę teledysk wideo
fot. mat. prasowe / Dawid Ziemba

Viki Gabor i Kayah nagrały razem piosenkę Ramię w ramię

Viki Gabor i Kayah nagrały razem piosenkę „Ramię w ramię”. Ich wspólny utwór jest utrzymany w bardzo tanecznym stylu i ma ogromną szansę na zostanie jednym z największych hitów tegorocznego karnawału.

Piosenka „Ramię w ramię” Viki Gabor i Kayah została napisana przez autorów sukcesu „Superhero” czy „Anyone I Want To Be”, czyli Lanberry, Patryka Kumóra i Dominika Buczkowskiego. Udział w tworzeniu tekstu miała również Kayah, a za partie akordeonu w utworze odpowiedzialny jest Marcin Wyrostek.

Utwór został stworzony z myślą o wszystkich kobietach, siostrach, dziewczynach, które trzymają się razem i dzięki temu mogą zmieniać świat — mówi Kayah.

W internecie pojawił się już oficjalny teledysk do „Ramię w ramię”. Teledysk, za który odpowiedzialna jest Agencja Artystyczna Pompidou, nawiązuje zarówno do przesłania, jak i energii utworu. Jest kolorowy, żywy, energiczny i występują w nim tylko i wyłącznie kobiety.

Nie sądziłam, że taka chwila nadejdzie i to tak szybko! Współpraca z Kayah to dla mnie zaszczyt i przyjemność. Cieszę się ogromnie, że powstał ten utwór i mam nadzieję, że przyniesie słuchaczom dużo fajnych chwil i emocji — dodaje Viki Gabor.

 

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK