Obserwuj w Google News

The Voice of Poland 11: Natalia Nykiel nową jurorką? Wiemy, kogo zastąpi

Piotr Krajewski
1 min. czytania
11.12.2019 12:11
Zareaguj Reakcja

Natalia Nykiel będzie jurorką w „The Voice of Poland 11”? Jak donosi Super Express, młoda wokalistka i finalistka programu wystąpi w nowej edycji. Pojawiła się też informacja, kogo Natalia Nykiel może zastąpić w „The Voice of Poland”.

The Voice of Poland 11 Natalia Nykiel nową jurorką wiemy kogo zastąpi
fot. Youtube screen

Natalia Nykiel jurorką The Voice of Poland 11? Kogo zastąpi?

Natalia Nykiel jurorką „The Voice of Poland 11”? W internecie pojawia się coraz więcej informacji na temat zmian w nowej edycji programu.

Super Express informuje, że Natalia Nykiel zostanie trenerką w „The Voice of Poland 11”. Jak podaje tabloid, 24-letnia piosenkarka zastąpi w programie Margaret, która niedawno ogłosiła, że zawiesza karierę i znika z mediów społecznościowych.

>>  Margaret zawiesza karierę i znika z internetu. Wyjaśniła, dlaczego robi sobie przerwę

Przypomnijmy, że kariera Natalii Nykiel rozpoczęła się właśnie od „The Voice of Poland”. W 2013 roku wokalistka pojawiła się w drugiej edycji i dotarła do samego finału. W kolejnym roku Natalia zaprezentowała debiutancką płytę „Lupus Electro”, która pokryła się złotem.

 

Natalia Nykiel — Origo. Nowy minialbum

W połowie listopada Natalia Nykiel wydała niespodziewanie minialbum „Origo”. To pierwsza płyta polskiej piosenkarki, która ukazała się na rynku międzynarodowym. 

Natalia Nykiel na minialbumie „Origo” śpiewa przede wszystkim w języku angielskim, ale w utworze „Quya” artystka zaskakuje słuchaczy i wykonuje go po hiszpańsku. 

RadioZET.pl/se.pl/PK