Obserwuj w Google News

Margaret zawiesza karierę i znika z internetu. Wyjaśniła, dlaczego robi sobie przerwę

Piotr Krajewski
2 min. czytania
04.12.2019 13:10
Zareaguj Reakcja

Margaret zawiesza karierę zawodową. Piosenkarka i jurorka „The Voice of Poland 10” poinformowała w mediach społecznościowych, że robi sobie przerwę od muzyki i znika z social mediów. „Ostatni rok okazał się bardziej kosztowny dla mojego zdrowia” — napisała Margaret.

Margaret zawiesza karierę i znika z internetu wyjaśniła, dlaczego robi sobie przerwę
fot. VIPHOTO/East News

Margaret zawiesza karierę i znika z internetu

Margaret zawiesza karierę i znika z mediów społecznościowych. 28-letnia piosenkarka opublikowała długi wpis, w którym poinformowała o swojej zaskakującej decyzji. Wyjaśniła też, dlaczego robi sobie przerwę od muzyki.

Niestety ostatni rok okazał się bardziej kosztowny dla mojego zdrowia niż sama dopuszczałam to w swojej głowie. Zewnętrzny głos rozsądku wydał mi jednoznaczne polecenie - kategoryczna i natychmiastowa przerwa od spraw zawodowych. W związku z tym nie mam wyboru i wyciszam się na jakiś czas, także tu w internecie. (...) Obiecuję wrócić jak tylko poukładam wszystko w sobie i rzeczywiście odpocznę — wyznała szczerze Margaret.

Gwiazda „The Voice of Poland 10” przyznała także, że ostatnia płyta „Gaja Hornby”, która ukazała się w maju 2019 roku, była dla niej bardzo wyjątkowym wydawnictwem. Wyjaśniła, dlaczego.

Dziękuję Wam za dotychczasowe wsparcie wyrażane na koncertach i w pozytywnych komentarzach do muzyki z mojej ostatniej płyty. Przyszedł moment, kiedy muszę Wam coś opowiedzieć. Mój ostatni album „Gaja Hornby” jest wyjątkowy także z powodów, o których do tej pory nie mówiłam. To płyta, która zamyka dla mnie pewien okres w życiu, wiąże się to z wieloma zmianami na wielu płaszczyznach — dodała.

Margaret nie poinformowała na razie, kiedy planuje wrócić do pracy. Wygląda na to, że nagła przerwa w karierze może być dość długa, ponieważ wokalistka złożyła już swoim wszystkim fanom życzenia noworoczne.

Już teraz życzę Wam więc wszystkiego, co najlepsze na 2020 rok, a przede wszystkim dbania o równowagę fizyczną i duchową — napisała Margaret.

 

RadioZET.pl/PK