Obserwuj w Google News

The Voice Kids: Jurorzy odwrócili fotele, zanim uczestniczka zaczęła śpiewać

2 min. czytania
27.04.2021 13:16
Zareaguj Reakcja

The Voice Kids to szansa dla najmłodszych talentów na zaprezentowanie się szerszej publiczności. Jedna z uczestniczek dokonała niemożliwego. Zachwyciła jurorów jeszcze zanim zaczęła śpiewać!

Dziewczynka za mikrofonem
fot. shutterstock.com/Zdjęcie poglądowe

The Voice Kids to program skierowany do najmłodszych wokalistów. Zasady show są znane z konkurencji dorosłych, która trafiła na ekrany telewizorów nieco wcześniej. Podczas przesłuchań w ciemno jurorzy siedzą tyłem do uczestników, odwracają się, kiedy są już pewni, że chcą mieć właściciela danego głosu w swojej drużynie.

The Voice Kids: Jurorzy odwrócili fotele zanim dziewczynka zaczęła śpiewać

Dzięki temu na decyzję sędziów nie wpływa w żaden sposób wizerunek danego artysty. W jednym z odcinków nakręconych w Holandii stało się coś niemożliwego. Uczestniczka poruszyła serca jury, zanim zaczęła śpiewać. Przed usłyszeniem jej wokalu odwróciły się aż dwa krzesła.

Redakcja poleca

Jak tego dokonała? Zachwyciła obecnych w studiu swoją grą na skrzypcach. 12-letnia Bente postanowiła uzupełnić swój występ o wstawki zagrane na instrumencie. Jurorzy nie słysząc wokalu dziewczynki, a jednak się odwracając, trochę ryzykowali. Uznali jednak, że ktoś z takim talentem muzycznym nie może śpiewać źle.

12-letnia Bente wykonała "My Heart Will Go On" Celine Dion

Mieli rację. Po pierwszych słowach piosenki Celine Dion "My Heart Will Go On" odwróciły się także pozostałe dwa krzesła. Nagranie z castingu 12-latki podbija internet.

Oglądaj

Wideo odtworzono już prawie 400 tysięcy razy, a 10 tysięcy widzów zostawiło pod filmem łapkę w górę. Niestety komentarze zostały wyłączone, jednak już wyżej wymienione statystyki są wystarczającym dowodem na to, że widzom również spodobał się występ.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET