Obserwuj w Google News

Sara Egwu-James w żałobie. Tuż po zwycięstwie w „The Voice Kids 4” straciła ukochaną osobę

2 min. czytania
27.04.2021 12:08
Zareaguj Reakcja

Sara Egwu-James w żałobie. Zaledwie kilka dni po wygraniu „The Voice Kids 4” zwyciężczyni straciła bardzo kogoś bliskiego. Nastolatka opublikowała wzruszający wpis, w którym pożegnała ukochaną osobę.

Sara Egwu James
fot. Natasza Młudzik / TVP

Sara Egwu-James wygrała czwartą edycjęThe Voice Kids. Nastolatka może pochwalić się niesamowitym wokalem, który wielu widzów porównuje nawet do legendarnego głosu Whitney Houston.

Zwyciężczyni „The Voice Kids 4” przeżyła dramat zaledwie kilka dni po wielkiej wygranej. Sara Egwu-James straciła ukochaną babcię. 12-latka pożegnała ją w mediach społecznościowych.

Zobacz także:  Sara Egwu James - kim jest zwyciężczyni The Voice Kids 2021? [WIEK, INSTAGRAM]

Sara Egwu-James w żałobie. Zwyciężczyni „The Voice Kids 4” straciła babcię

Sara Egwu-James poinformowała, że zmarła jej ukochana babcia Zosia. Kobieta odeszła 20 kwietnia, czyli zaledwie kilka dni po finale „The Voice Kids 4”. Wnuczka opublikowała poruszający wpis w mediach społecznościowych, do którego dołączyła zdjęcia.

Babciu Zosiu, na zawsze pozostaniesz w moim sercu. Kocham Cię – napisała Sara.

Fani i inne gwiazdy natychmiast wsparły 12-letnią dziewczynkę. Pod wpisem pojawiły się komentarze m.in. Viki Gabor, Cleo czy Barona.

Sara Egwu-James na Eurowizji Junior 2021?

Po zwycięstwie w „The Voice Kids 4” wielu internautów uważa, że to właśnie Sara Egwu-James powinna zostać reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2021. Niektórzy twierdzą, iż 12-latka ma ogromne szanse powtórzyć sukces Roksany Węgiel i Viki Gabor, które wygrały Eurowizję dla Dzieci.

Reprezentant Polski po raz kolejny zostanie wybrany w Szansie na sukces. Czy Sara Egwu-James zgłosi się do programu? Przekonamy się zapewne wkrótce.