Obserwuj w Google News

The Voice Kids 4: Sara Egwu-James wygrała czwartą edycję [WYNIKI FINAŁU]

2 min. czytania
17.04.2021 21:17
Zareaguj Reakcja

Sara Egwu-James wygrała „The Voice Kids 4”. 12-letnia uczestniczka z drużyny Tomsona i Borona zwyciężyła w finale czwartej edycji. W ostatnim odcinku pokonała Olka Klembalskiego i Tatianę Kopalę. Zdaniem wielu widzów zwyciężczyni „The Voice Kids 4” Sara Egwu-James powinna reprezentować Polskę na Eurowizji Junior 2021.

Sara Egwu James
fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

Sara Egwu-James wygrała „ The Voice Kids. 12-latka to kolejna zwyciężczyni popularnego programu Telewizji Polskiej, który wcześniej wygrali m.in. Roksana Węgiel i Maciej Maciejczak. Wielu widzów nie ma wątpliwości, że to właśnie Sara Egwu-James byłaby najlepszą reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2021.

Zobacz także:  Sara Egwu James - kim jest zwyciężczyni The Voice Kids 2021? [WIEK, INSTAGRAM]

Sara Egwu-James wygrała The Voice Kids 4. WYNIKI finału czwartej edycji

Poznaliśmy wyniki finału „The Voice Kids 4”. Sara Egwu-James wygrała czwartą edycję programu TVP2. W ścisłym finale pokonała Olka Klembalskiego i Tatianę Kopalę.

Sara Egwu-James to pierwsza uczestniczka z drużyny Tomsona i Barona, która kiedykolwiek wygrała „The Voice Kids”. W poprzednich edycjach triumfowali uczestnicy Edyty Górniak, Cleo i Dawida Kwiatkowskiego.

W finale „The Voice Kids 4” zwyciężczyni Sara Egwu-James zaśpiewała wielki przebój Whitney Houston "Greatest Love of All" i utwór "Czas nas uczy pogody" Grażyny Łobaszewskiej. 

Zwyciężczyni czwartej edycji „The Voice Kids” otrzymała tytuł Najlepszego Dziecięcego Głosu w Polsce oraz 50 tysięcy złotych na rozwój talentu. Podpisze także kontrakt płytowy z wytwórnią Universal Music Polska.

W trakcie finału pojawili się również goście specjalni. Sylwia Grzeszczak zaśpiewała nowy singiel "Prawda o nas", były uczestnik "The Voice Kids" Mateusz Golicki zaprezentował utwór "Wypływam".  Rafał Brzozowski, reprezentant Polski na Eurowizji 2021 zaśpiewał swój konkursowy utwór "The Ride".

ZNPM: Sylwia Grzeszczak o singlu "Prawda o nas" i nowym etapie. Ujawniła, kiedy płyta [WIDEO]

Sara Egwu-James: zwyciężczyni The Voice Kids 4 reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2021?

Sara Egwu-James powinna zostać reprezentantką Polski na Eurowizji Junior 2021? Tego chce wielu widzów, którzy uważają, że zwyciężczyni „The Voice Kids 4” jest idealną kandydatką i może powtórzyć sukces byłych uczestniczek programu, Roksany WęgielViki Gabor. Obie nastolatki wygrały Eurowizję dla Dzieci.

„Powinna pojechać na Eurowizję Junior! Świetny angielski, powalający głos”, „Bierzemy Sarę na Eurowizję Junior i wygrywamy” – piszą internauci.

Reprezentant Polski na Eurowizji Junior 2021, która odbędzie się we Francji, zostanie najprawdopodobniej ponownie wybrany w programie „Szansa na sukces”. Telewizja Polska poinformowała, że czeka już na zgłoszenia.