Obserwuj w Google News

Mateusz Golicki wystąpi w "The Voice Kids". Kim jest gość specjalny finału czwartej edycji?

2 min. czytania
16.04.2021 14:19
Zareaguj Reakcja

Mateusz Golicki wystąpi w trakcie finału „The Voice Kids 4”. Co ciekawe, nastoletni wokalista sam występował w tym programie – pojawił się w drugiej edycji. W najbliższą sobotę zaprezentuje na scenie swój najnowszy singiel „Wypływam”. Kim jest Mateusz Golicki?

Mateusz Golicki
fot. Jan Bogacz / TVP

The Voice Kids dobiega końca. Już 17 kwietnia o godz. 20:00 widzowie zobaczą finał programu, w którym zmierzy się trzech najlepszych uczestników: Sara Egwu-James, Tatiana Kopala i Olek Klembalski.

W finale „The Voice Kids 4” pojawią się też goście specjalni, m.in. Mateusz Golicki, młody wokalista i były uczestnik programu TVP2, który zachwycił internautów swoim występem na Przesłuchaniach w Ciemno. Kim jest Mateusz Golicki?

The Voice Kids 4: trwa głosowanie SMS w finale. Jak głosować na Sarę, Tatianę i Olka?

The Voice Kids 4: Mateusz Golicki wystąpi w finale czwartej edycji

W finale czwartej edycji „The Voice Kids” Mateusz Golicki premierowo zaprezentuje najnowszy singiel zatytułowany „Wypływam”.

Twórcą utworu jest słynny polski producent, Wojtek Urbański, który współpracował z największymi polskimi gwiazdami. To on stworzył piosenki „Nie Muszę” Julii Wieniawy, „Oczko w Głowie” Tymka czy „Zabierz tę Miłość”, głośny duet Julii Wieniawy i Maćka Musiałowskiego.

Na początku 2020 roku Mateusz Golicki zaprezentował swój debiutancki singiel „Twój”. Oficjalny teledysk obejrzano ponad milion razy w serwisie YouTube.

Kim jest Mateusz Golicki z The Voice Kids? [WIEK, DATA URODZENIA, INSTAGRAM, TIKTOK]

Mateusz Golicki zdobył popularność za sprawą udziału w drugiej edycji „The Voice Kids”, gdzie dał pamiętny występ w trakcie Przesłuchań w Ciemno – był jednym z najczęściej wyświetlanych w internecie. Do dziś obejrzano go ponad 6,5 miliona razy w serwisie YouTube. Nastolatek trafił do drużyny Tomsona i Barona, ale odpadł z programu podczas Bitew.

Młody wokalista urodził się 11 lipca 2004 roku i ma obecnie 16 lat. Jest uczniem drugiej klasy II Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Kaliszu. Mateusz Golicki planuje zdawać międzynarodową maturę IB. Mówi płynnie po angielsku i uczy się języka hiszpańskiego. Od najmłodszych lat trenuje taniec nowoczesny oraz uczy się gry na fortepianie. Przez lata startował w zawodach pływackich, na których zdobył kilkadziesiąt medali.

Mateusz Golicki jest także bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Jego oficjalny profil na Instagramie śledzi ponad 50 tysięcy osób. Posiada także konto na TikToku (@mateusz.golicki), gdzie jego filmiki mają już ponad 1,7 miliona polubień.

The Voice Kids 4: Sara Egwu-James idzie po zwycięstwo w finale? "Mamy polską Whitney Houston"

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/mat.prasowe