Obserwuj w Google News

The Voice Kids 4: Sara Egwu-James idzie po zwycięstwo w finale? "Mamy polską Whitney Houston"

2 min. czytania
13.04.2021 09:47
Zareaguj Reakcja

Sara Egwu-James jest główną faworytką do wygrania „The Voice Kids 4”. Już w najbliższą sobotę 12-latka zmierzy się w finale programu z dwójką pozostałych finalistów. Sądząc po opiniach internautów, Sara ma wygraną niemal w kieszeni. Niektórzy porównują ją nawet do Whitney Houston.

Sara Egwu-James
fot. Natasza Młudzik / TVP

Sara Egwu-James wygra „The Voice Kids 4”? Przekonamy się już w najbliższą sobotę podczas ścisłego finału programu, w którym zobaczymy trzech finalistów.

Choć wszyscy uczestnicy są niezwykle utalentowani, widzowie nie kryją, że ich główną faworytką jest 12-letnia Sara. Zdaniem wielu osób finalistka „The Voice Kids 4” wygląda i śpiewa jak młoda Whitney Houston.

Sara Egwu James - kim jest finalistka The Voice Kids 2020? [WIEK, INSTAGRAM]

The Voice Kids 4: Sara idzie po zwycięstwo w finale? „Mamy polską Whitney Houston”

Sara Egwu-James jest już w ścisłym finale czwartej edycji The Voice Kids, do którego awansowało dzięki świetnemu występowi z nominowaną do Oscara 2021 piosenką „Husavik (My Hometown)”, utworem pochodzącym z filmu Netflixa „Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga”.

Występ Sary Egwu-James po raz kolejny zachwycił widzów i szybko stał się hitem internetu. Obecnie nagranie jest jednym z najpopularniejszych w serwisie YouTube – obejrzano je już ponad 300 tysięcy razy.

W komentarzach na Facebooku widzowie zachwycają się talentem nastolatki. Wiele osób nie ma wątpliwości, że to właśnie Sara dołączy do Roksany Węgiel, Marcina Maciejczaka oraz Aniki Dąbrowskiej i zostanie kolejną zwyciężczynią polskiego „The Voice Kids”. Pojawiły się nawet głosy, że Egwu-James przypomina Whitney Houston.

„Sara jest z innej planety”, „Jak młodziutka Whitney Houston”, „Jest przepiękna, a jej głos fenomenalny, dla mnie zwyciężczyni”, „Sara jest gotowa głosem zawojować świat, po prostu nigdy nie słyszałam dziecka, które wygląda i śpiewa na poziomie Whitney. Zbieram szczenę z podłogi”, „Bezkonkurencyjna”, „Mamy polską Whitney Houston” – brzmią komentarze.

Internauci zwracają jednak uwagę także na pozostałych, bardzo utalentowanych finalistów, którzy także mogą wygrać. Wszystko więc wskazuje na to, że finał „The Voice Kids 4” będzie pełen emocji.

Redakcja poleca

The Voice Kids 4: finaliści. Kto wystąpi w ścisłym finale?

W ścisłym finale „The Voice Kids 4” zobaczymy trzech finalistów, po jednym z drużyny Dawida Kwiatkowskiego, Cleo i Tomsona & Barona.

Finał „The Voice kids 4” odbędzie się w sobotę, 17 kwietnia o godz. 20:00 w TVP2.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET