Obserwuj w Google News

The Voice Kids 4: uczestniczka musiała zrezygnować. Pierwszy raz w historii programu

2 min. czytania
29.03.2021 11:40

„The Voice Kids” trwa. Za nami Bitwy w drużynie Dawida Kwiatkowskiego. Niestety, w ostatnim odcinku nie pojawiła się jedna z uczestniczek. 13-letnia Alicja Górzyńska musiała zrezygnować z udziału w „The Voice Kids 4”. Dlaczego?

The Voice Kids
fot. Natasza Młudzik / TVP

The Voice Kids to jeden z najchętniej oglądalnych programów na antenie Telewizji Polskiej. Już od kilku lat widzowie mogą śledzić zmagania najzdolniejszych młodych wokalistów z całej Polski. Właśnie trwa czwarta edycja show.

W ostatnim odcinku doszło jednak do przykrej sytuacji. Po raz pierwszy w historii polskiego „The Voice Kids” uczestniczka musiała zrezygnować z programu. W etapie Bitew nie pojawiła się Alicja Górzyńska z drużyny Dawida Kwiatkowskiego.

The Voice Kids 4: Dawid Kwiatkowski złamał zasady programu. Cleo w szoku [WIDEO]

The Voice Kids 4: uczestniczka zrezygnowała. Pierwszy raz w historii programu

Alicja Górzyńska zrezygnowała z „The Voice Kids 4” zaledwie kilka godzin przed startem nagrań etapu Bitew – poinformował Tomasz Kammel w ostatnim odcinku. Okazuje się, że taka sytuacja nigdy wcześniej nie zdarzyła się w programie.

 Różne osobiste względy sprawiły, że nie ma jej dziś z nami. Alicjo, wysyłamy mnóstwo buziaków i energii oraz całe morze braw licząc na to, że wspomniane okoliczności przeminą, a ty pojawisz się w kolejnej edycji, na którą oficjalnie cię teraz serdecznie zapraszam w imieniu nas wszystkich – powiedział Kammel.

Alicja Górzyńska
fot. Natasza Młudzik / TVP

13-letnia Alicja Górzyńska miała rywalizować w etapie Bitew z 14-letnimi Alicją Brąszewską i Olą Brzuszkiewicz. W związku z rezygnacją nastolatki uczestniczki miały tylko kilka godzin, aby na nowo przygotować utwór „Don’t Let Go” En Vogue.

To jest pierwsza taka sytuacja w „The Voice Kids”, przynajmniej w Polsce, ale myślę, że też na świecie. Dziewczyny miały niewyobrażalnie trudne zadanie, bo dowiedziały się o tym dziś rano. Miało być to trio, a duet to całkiem coś innego – wyznał Dawid Kwiatkowski.

QUIZ: Co wiesz o „The Voice Kids”? 10 pytań dla fanów programu

The Voice Kids 4: kto z drużyny Dawida Kwiatkowskiego wystąpi w finale?

Dawid Kwiatkowski zdecydował, że w finale „The Voice Kids 4” wystąpią Aleksander Klembalski, Natalia Pawelska i Zosia Sławińska.

W najbliższym odcinku programu zmierzą się uczestnicy z drużyny Tomsona i Barona.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET