Obserwuj w Google News

Maciej Musiałowski debiutuje jako wokalista. Aktor nagrał piosenkę z Julią Wieniawą [WIDEO]

2 min. czytania
23.03.2021 13:56
Zareaguj Reakcja

Maciej Musiałowski i Julia Wieniawa nagrali wspólną piosenkę. Emocjonalne „Zabierz tę miłość” to muzyczny debiut aktora znanego z filmu „Hejter”. Utwór promuje słuchowisko „Random”, w którym główne role odgrywają wspomniani aktorzy.

Maciej Musiałowski i Julia Wieniawa
fot. mat. prasowe / Michał Klusek

Maciej Musiałowski zdobył w ostatnim czasie dużą popularność za sprawą głównej roli w filmie „Sala samobójców. Hejter” w reżyserii Jana Komasy. Produkcja zdobyła uznanie także poza granicami Polski, otrzymała m.in. nagrodę na Tribeca Film Festivalu w Nowym Jorku.

Teraz młody aktor debiutuje jako wokalista. Maciej Musiałowski i Julia Wieniawa zaprezentowali wspólny utwór „Zabierz tę miłość”.

Zobacz także:  Julia Wieniawa odsłoniła piersi na zdjęciu. Fani: "Oj, będą gadać" [FOTO]

Maciej Musiałowski i Julia Wieniawa we wspólnym singlu „Zabierz tę miłość”

Maciej Musiałowski debiutuje muzycznie i prezentuje wspólny singiel z  Julią Wieniawą. Aktor sam skomponował i napisał utwór „Zabierz tę miłość”. Produkcją zajął się Wojtek Urbański, znany m.in. z zespołu Rysy. Do internetu trafił także oficjalny teledysk w reżyserii Jakuba Barzaka.

Jak czytamy w zapowiedzi, piosenka to ujmująca i niesamowicie emocjonalna muzyczna podróż opowiadająca o miłości wraz ze wszystkimi jej odcieniami, przedstawiona przez dwójkę młodych i wrażliwych ludzi.

Relacje, rozstania i rozbieżności - to emocje, które prowadziły mnie podczas pisania tego utworu. Wyjechałem, nie chciałem stać się ofiarą lockdownu, zamkniętą w mieszkaniu samotnie z psem i głową pełną myśli. Szczęście w nieszczęściu przyniosło zaproszenie od pewnej Rosjanki, która mianowała się moją ciocią. W jej pięknym domu stał fortepian, któremu przyglądałem się dość długo. W końcu się przełamałem. Z dnia na dzień przelałem swoje uczucia na pierwszą zwrotkę i refren. Bałem się. Nie chciałem znów wpadać w basen tych uczuć, ale stało się i… nie żałuję, bo dzięki temu w końcu mogłem się uwolnić od tych emocji – wyznaje Maciej Musiałowski.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

Random: o czym jest nowe słuchowisko na Storytel?

Piosenka „Zabierz tę miłość” promuje nowe słuchowisko „Random” dostępne na platformie Storytel, które napisała i wyreżyserowała Natasza Parzymies.

Tytułowy Random to aplikacja, która umożliwia nawiązywanie znajomości z przypadkowymi ludźmi. Słuchowisko wprowadza nas w relację @Jantar91 (Julia Wieniawa) i @Buki92 (Maciej Musiałowski). Śledzimy w nim zjawiska charakterystyczne dla fascynacji drugą osobą, jak wzajemne poznanie, pierwsze uczucia i towarzyszące im komplikacje. To historia gdzie przyjaźń łączy się z miłością, a tragizm miesza z humorem.

– Nigdy nie brałam udziału w tak ciekawym projekcie jak “Random”. Mogłam się sprawdzić na wielu płaszczyznach, zaczynając od nagrywania słuchowiska, potem odcinka filmowego i na koniec zaśpiewania piosenki o miłości. Dzięki temu, że przeżywałam tę przygodę z Maćkiem, którego dobrze znam od lat, mogłam zbudować między moją postacią, a jego naprawdę szczere emocje. To przełożyło się na pewno na słuchowisko i na naszą piosenkę – mówi Julia Wieniawa.

Zobacz także:  "W lesie dziś nie zaśnie nikt 2" – Netflix ogłosił kontynuację popularnego slashera. Kiedy premiera?

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/mat.prasowe