Obserwuj w Google News

Wpadka w DDTVN. Wokalistki z The Voice Kids podpadły widzom: "Żenujący poziom"

2 min. czytania
26.04.2021 13:13
Zareaguj Reakcja

Wpadka w DDTVN. W jednym z ostatnich programów śniadaniowych telewizji TVN pojawiły się wokalistki znane z The Voice Kids. Zostały zasypane pytaniami przygotowanymi przez ekipę Matura to bzdura. Zdaniem komentujących nie wypadły dobrze.

Natalia Zastępa
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/East News

W programie śniadaniowym "Dzień dobry TVN" pojawił się Adam Drzewicki. Jest to prowadzący kanału Matura to bzdura, który od lat cieszy się dużą popularnością na YouTubie. Formuła programu polega na zadawaniu pytań z zakresu wiedzy maturalnej przypadkowym przechodniom.

Wpadka w DDTVN. Wokalistki z The Voice Kids podpadły widzom

W związku ze zbliżającymi się maturami Drzewicki przepytał młode wokalistki, uczestniczki The Voice Kids z wiedzy, którą powinny opanować przed przystąpieniem do egzaminu dojrzałości. W telewizji śniadaniowej pojawiła się Natalia Zastępa - tegoroczna maturzystka oraz Carla Fernandes, która chciała zdawać w tym roku maturę międzynarodową, jednak została ona odwołana.

Redakcja poleca

Dziewczyny musiały rozpoznać na zdjęciu Adama Mickiewicza, Stanisława Augusta Poniatowskiego, podać wynik działania wskazanego na ekranie czy też rozpoznać flagę Francji.

Najwięcej kontrowersji wywołało pytanie o trylogię Sienkiewicza. Pytający Adam Drzewicki przejęzyczył się i zapytał o "trylogię Mickiewicza", a Natalia Zastępa nie potrafiła wymienić tytułów książek. Było to jedyne pytanie, które przysporzyło dziewczynom trudności.

Natalia Zastępa zareagowała na hejty po występie w DDTV

Mimo to w komentarzach pod nagraniem zawrzało. Widzowie twierdzą, że wiedza wokalistek, a w zasadzie jej brak, jest skandaliczna.

"Nie wierzę, że to są przyszłe maturzystki" - pisze Teresa.

"Niestety dzisiejszy poziom osób kończących szkoły średnie w większości jest żenujący. Czasami człowiek się zastanawia jak oni te szkoły kończą. A potem idą na studia i zgrywają wielce wykształconych" - skomentował nagranie Tomasz, zapominając o przecinkach.

"Jeśli to nie było udawane to nie wiem czy śmiać się czy płakać" - ubolewa Katarzyna.

Wiele osób w komentarzach zasugerowało wokalistkom, żeby skupiły się na nauce. Przytyki nie zostały bez odpowiedzi jednej z zainteresowanych.

"Dziękuję bardzo za troskę! Proszę się jednak nie martwić o moje wykształcenie, ja po próbnych maturach nie mam czym się martwić. Zalecam trochę więcej empatii do drugiego człowieka. Wszystkiego dobrego" - zareagowała na hejty Natalia Zastępa.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET