Obserwuj w Google News

Zmiany w "The Voice Kids 4": odchodzi jedna z gwiazd. Wiemy, kto ją zastąpi

2 min. czytania
18.02.2021 12:02
Zareaguj Reakcja

„The Voice Kids 4” ze zmianami. W nowej edycji, która startuje już 27 lutego, nie zobaczymy jednej z gwiazd, która występowała w programie od kilku sezonów. Wiemy już, kto ją zastąpi. To były uczestnik „The Voice Kids”.

The Voice Kids
fot. Jan Bogacz / TVP

The Voice Kids powraca na antenę TVP. Już pod koniec lutego widzowie będą mogli ponownie oglądać występy utalentowanych młodych uczestników. Czy w nowej edycji zobaczymy talenty na miarę Roksany Węgiel, Viki Gabor, Ali Tracz czy Marcina Maciejczaka? Przekonamy się wkrótce.

W czwartej edycji „The Voice Kids” szykują się jednak zmiany. Telewizja Polska poinformowała, że z programem rozstaje się znana gwiazda. Zastąpi ją były uczestnik talent show.

Zobacz także:  The Voice Senior 3: czy będzie trzecia edycja programu? Jacek Kurski podjął decyzję

The Voice Kids 4: Jan Dąbrowski odchodzi. W nowej edycji zastąpi go Oliwier Szot

Jan Dąbrowski odchodzi z „The Voice Kids”. W nowej edycji nie zobaczymy go u boku Antka Scardiny, z którym wspólnie komentował występy. Janek jeździł także po Polsce i wręczał uczestnikom zaproszenia do programu.

"The Voice Kids" to cudowny program, pełen emocji i niesamowitych talentów, który wprowadził mnie do świata telewizji, dając mi ogromną dawkę edukacji. Na nowo poczułem miłość do muzyki, na nowo poczułem dziecięcą radość oraz nauczyłem się nowych rzeczy, poznając cudownych prowadzących, trenerów, producentów, operatorów (…) Dziękuję Wam koledzy z branży za te dwie piękne edycje – mówi Jan Dąbrowski.

W „The Voice Kids 4” zastąpi go były uczestnik programu,  Oliwier Szot.

Wspaniały, młody chłopak, z niebywałą ilością pozytywnej energii. Trzymam kciuki za niego oraz całą obsadę czwartej edycji programu, a teraz lecę przewinąć pieluchę – dodaje Janek, który wkrótce zostanie po raz drugi tatą.

Zobacz także:  Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zdradzili płeć dziecka. Chłopiec czy dziewczynka?

Oliwier Szot Antek Scardina
fot. Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

Kim jest Oliwier Szot z „The Voice Kids”?

Oliwier Szot dołączy w „The Voice Kids 4” do Antka Scardiny i będzie wręczał uczestnikom koperty z zaproszeniami do programu.

13-latek był gwiazdą drugiej edycji „ The Voice Kids”. Jego uroczy wokal podbił serca widzów i internautów. Występ podczas Przesłuchań w Ciemno z piosenką „Ulepimy dziś bałwana” wyświetlono ponad 15 milionów razy w serwisie YouTube.

Pierwszy odcinek „The Voice Kids 4” już 27 lutego o godz. 20:00 w TVP2.

The Voice Kids: uczestnicy, którzy zostali gwiazdami po programie [GALERIA]

RadioZET.pl/mat.prasowe