Obserwuj w Google News

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zdradzili płeć dziecka. Chłopiec czy dziewczynka?

1 min. czytania
12.02.2021 12:06
Zareaguj Reakcja

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zdradzili płeć drugiego dziecka. Para, która wychowuje córeczkę Polę, za miesięcy przywita na świecie drugą pociechę. Chłopiec czy dziewczynka?

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski
fot. Piotr Molecki/ East News

Sylwia Przybysz i  Jan Dąbrowski za kilka miesięcy zostaną rodzicami. Para w listopadzie 2020 roku poinformowała, że spodziewa się drugiego dziecka. Teraz zdradzili płeć maluszka i zrobili to w dość nietypowy sposób - na youtubowym kanale Sylwii.

Zobacz też:  Sylwia Przybysz padła ofiarą oszusta. Firma bezprawnie wykorzystała jej wizerunek

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zdradzili płeć dziecka. Chłopiec czy dziewczynka?

"Chcemy ogłosić wam coś bardzo ważnego, a mianowicie płeć naszego drugiego dzidziusia. Postanowiliśmy zrobić to w oryginalny sposób... Zrobimy babeczki... Napełnimy je masą niebieską bądź różową i zrobimy dla was test na żywo. Zobaczycie jakiej płci się spodziewamy" - powiedziała na filmiku Sylwia Przybysz.

W dalszej części nagrania widzowie mogli zobaczyć, jak powstają kolorowe babeczki. Z kolei proces napełniania ich kolorową masą odbył się już tuż poza kamerami. Później Sylwia i Jan przeszli do degustacji wypieków. Po spróbowaniu babeczki i przyjrzeniu się zabarwieniu nadzienia, przyszły tato skomentował:

"Jest to masa różowa... Więc jest to dziewczynka" - podsumował. "To jest kolejna mała Dąbrowska. Bardzo się cieszymy, mimo że głównie obstawialiście, że to będzie chłopiec... Zobaczymy, co dalej przyniesie nam los" - zdradziła Sylwia.

Gratulujemy!

RadioZet.pl