Obserwuj w Google News

The Voice Senior 3: czy będzie trzecia edycja programu? Jacek Kurski podjął decyzję

2 min. czytania
08.02.2021 12:39
Zareaguj Reakcja

Czy będzie „The Voice Senior 3”? W trakcie ogłaszania wyników sobotniego finału „The Voice Senior 2” w studiu pojawił się Jacek Kurski. Prezes TVP zdradził, że podjęto decyzję w sprawie kolejnego sezonu. Czy zobaczymy trzecią edycję „The Voice Senior”?

The Voice Senior
fot. Natasza Młudzik / TVP

The Voice Senior to absolutny hit Telewizji Polskiej. Program, w którym rywalizują utalentowani seniorzy, skradł serca milionów widzów. W miniony weekend poznaliśmy zwyciężczynię „The Voice Senior 2”. Drugą edycję programu wygrała Barbara Parzeczewska.

Wielu fanów programu zastanawia się, czy będzie „The Voice Senior 3”. Podczas ogłaszania wyników finału w studiu TVP obecny był Jacek Kurski. Prezes Telewizji Polskiej ujawnił, czy zobaczymy trzecią edycję „The Voice Senior”.

Zobacz także:  The Voice Senior 2: Barbara Parzeczewska wygrała drugą edycję [WYNIKI FINAŁU]

The Voice Senior 3: czy będzie trzecia edycja i kiedy premiera?

„The Voice Senior 3” pojawi się na antenie TVP. W trakcie ogłaszania wyników finału drugiej edycji Marta Manowska zapytała Jacka Kurskiego, czy Telewizja Polska planuje wyemitować kolejny sezon popularnego talent show.

Oczywiście, że będzie trzecia edycja – odpowiedział krótko prezes TVP.

Kiedy premiera trzeciej edycji „The Voice Senior”? Na ten moment nie wiadomo. Wszystko jednak wskazuje na to, że nowe odcinki programu zostaną wyemitowane pod koniec 2021 roku lub na początku 2022 roku.

Zobacz także:  Rafał Brzozowski nie pojawił się w finale "The Voice Senior". Wiadomo, dlaczego

The Voice Senior: Andrzej Piaseczny straci posadę trenera?

Nie ujawniono jeszcze, kto pojawi się w jury „The Voice Senior 3”. Bardzo możliwe, że widzowie nie zobaczą już Andrzeja Piasecznego w roli trenera seniorów.

Do internetu trafiło nagranie z 50. urodzin wokalisty, które wywołało niemały skandal. Na opublikowanym wideo mogliśmy usłyszeć artystę krzyczącego: "J***ć biedę. I bezrobocie. J***ć PiS i Konfederację i wszystkich tam - k***a, co tego".

Wideo dotarło także do Telewizji Polskiej. Władze wydały oświadczenie, z którego można wywnioskować, że przyszłość Piasecznego w programie „The Voice” jest niepewna: „Telewizja Polska nie akceptuje wulgarnych i gorszących zachowań, w tym takich, jakie zaprezentował ostatnio Andrzej Piaseczny”.

Zobacz także: The Voice Senior: Andrzej Piaseczny reaguje na "mowę" Kurskiego. Mina bezcenna [WIDEO]