Obserwuj w Google News

The Voice Kids 4: finaliści czwartej edycji. Kto wystąpi w ścisłym finale? [UCZESTNICY]

2 min. czytania
17.04.2021 14:30
Zareaguj Reakcja

Finaliści „The Voice Kids 4” są już znani. Poznaliśmy nazwiskach trzech uczestników, którzy zmierzą się w ścisłym finale czwartej edycji. W pierwszej części finału zobaczyliśmy aż dziewięciu młodych wokalistów z drużyn Cleo, Dawida Kwiatkowskiego i Tomsona & Barona. Jurorzy musieli jednak odrzucić aż sześciu uczestników. Kim są finaliści „The Voice Kids 4” i kiedy ścisły finał?

The Voice Kids
fot. Jan Bogacz / TVP2

The Voice Kids zbliża się ku końcowi. Już w kwietniu poznamy zwycięzcę czwartej edycji programu, który od kilku lat robi furorę na antenie Telewizji Polskiej.

Znamy już wszystkich finalistów „The Voice Kids 4”. Kto wystąpi w ścisłym finale programu i kiedy zostanie wyemitowany ostatni odcinek? Sprawdźcie szczegóły.

The Voice Kids 4: uczestniczka musiała zrezygnować. Pierwszy raz w historii programu

The Voice Kids 4: FINALIŚCI. Kto wystąpi w ścisłym finale czwartej edycji? [UCZESTNICY]

Przed nami ścisły finał „The Voice Kids 4”. W ostatnim odcinku zmierzyło się dziewięciu finalistów programu. O tytuł najlepszego dziecięcego głosu w Polsce powalczy jednak tylko trzech uczestników. Oto finaliści z drużyn Cleo, Dawida Kwiatkowskiego i Tomsona i Barona:

Drużyna Cleo

Drużyna Dawida Kwiatkowskiego

Drużyna Tomsona i Barona

Oglądaj

The Voice Kids 4: kiedy ścisły finał programu? [DATA EMISJI]

Finał „The Voice Kids 4” został podzielony. Pierwszą część finałowych starć TVP2 wyemitowano 10 kwietnia, natomiast ścisły finał odbędzie się w sobotę, 17 kwietnia o godz. 20:00.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET