Obserwuj w Google News

Sanah i Grzegorz Turanu w utworze "Sen we śnie". "Dzielę się z wami moim sercem"

Joanna Chojnacka
1 min. czytania
01.04.2022 08:34

Sanah prezentuje kolejny duet ze zbliżającego się albumu "Uczta". Tym razem w sieci ukazały się efekty współpracy wokalistki z Grzegorzem Turnauem. 

sanah
fot. Lukasz Kalinowski/East News

Sanah to aktualnie jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek młodego pokolenia. W ostatnich latach jej kariera nabrała ogromnego tempa, a fani pokochali jej dwa dotychczasowe albumy. Oba wydawnictwa "Królowa dram" i "Irenka" uzyskały status diamentowych płyt.

Sanah zapowiada "Ucztę" kolejnym singlem

Artystka nie spoczywa na laurach i zapowiedziała kolejną płytę. Nadchodząca "Uczta" będzie spełnieniem marzeń wokalistki. Sanah zaprosiła do współpracy znane polskie gwiazdy, a każdy numer na krążku ma być duetem.

Redakcja poleca

Do tej pory sanah zaprezentowała utwory nagrane z Kwiatem Jabłoni, Mięthą, Igorem Herbutem, Natalią Grosiak oraz Arturem Rojkiem. Kolejna premiera to kawałek "Sen we śnie" nagrany z Grzegorzem Turnauem. Tekst piosenki to przekład z wybitnego poety, Edgara Allana Poego.

Sanah i Grzegorz Turnau w utworze "Sen we śnie"

Jak zapowiada piosenkę sanah:

Znów wędrujemy z Grzegorzem po złotym piasku, śniąc we śnie!

Oglądaj

Sanah podkreśla, że najnowsze wydawnictwo to najważniejszy jak do tej pory projekt w jej życiu.

Zapraszam Was do swojego stołu - tym razem nie tylko po to, aby dzielić się muzyką, ale przede wszystkim sercem moim!

Za produkcję muzyczną, miks, mastering oraz realizację nagrań odpowiada Arkadiusz z Black Kiss Records. W utworze słyszymy także sanah grającą na skrzypcach.