Obserwuj w Google News

Sanah z kolejnym singlem z nadchodzącej płyty. W utworze "Czesława" nie zabrakło gościni

Joanna Chojnacka
1 min. czytania
22.03.2022 10:36
Zareaguj Reakcja

Sanah zaprezentowała kolejny singiel z nadchodzącej płyty "Uczta". Tym razem zaprosiła do współpracy wokalistkę grupy Mikromusic, Natalię Grosiak.

Sanah
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Sanah w ostatnim czasie sypie nową muzyką jak z rękawa. Artystka niedawno opublikowała wzruszający utwór "Mamo tyś płakała". Kompozycja, którą piosenkarka wykonuje z Igorem Herbutem, miała na celu wesprzeć Ukrainę. Cały zysk z singla muzycy przekażą potrzebującym.

Sanah z singlem "Czesława" w duecie z Natalią Grosiak

Chwilę później w sieci pojawił się "Szary świat". Opowieść o brutalnej codzienności, która nabiera czasem pięknych barw sanah wyśpiewała razem z Kwiatem Jabłoni. W kolejnym singlu z nadchodzącej wielkimi krokami płyty artystki również nie zabrakło gościni.

Redakcja poleca

Sanah zaprosiła do współpracy Natalię Grosiak. Wokalistka należy do zespołów Mikromusic, Herbatta oraz DOM. Efekt kolaboracji artystek to utwór "Czesława", którego można już słuchać za pośrednictwem platform streamingowych.

Oglądaj

Sanah zapowiada płytę "Uczta"

Sanah w zapowiedzi utworu wyznała, co zainspirowało ją do napisania kawałka:

Drodzy! Poznajcie Czesię. Inspiracją dla mnie do tych dźwięków była muzyka z filmu "Amelia". Miłego słuchania życzymy Wam!

Najnowsze single sanah to zapowiedź jej kolejnej płyty. Jak twierdzi wokalistka, "Uczta" to najważniejszy projekt w jej życiu.