Obserwuj w Google News

Polka zaręczyła się z muzykiem z Guns N' Roses. Wcześniej spotykała się z Tomaszem Karolakiem

Joanna Chojnacka
1 min. czytania
14.04.2022 10:51
Zareaguj Reakcja

Magdalena Dziun zaręczyła się z perkusistą Guns N' Roses, Frankiem Ferrerem. Modelka wcześniej spotykała się między innymi z Tomaszem Karolakiem.

Magdalena Dziun i Frank Farrel
fot. mag_dziun/Instagram

Magdalena Dziun to modelka z Inowrocławia. Ma na koncie sesje okładkowe do wielu pism w tym "Playboya". W 2011 roku twórczyni wydała album "A.M.B.A.", współpracowała także z grupą Indios Bravos.

Magdalena Dziun zaręczyła się z perkusistą Guns N' Roses, Frankiem Ferrerem

O modelce zrobiło się szczególnie głośno, kiedy związała się z raperem o pseudonimie Tede. Później na planie filmu "7 uczuć" Dziun poznała Tomasza Karolaka, z którym również związała się na jakiś czas.

Redakcja poleca

Aktualnie modelka pracuje i rozwija swoją karierę w Stanach Zjednoczonych. Od jakiegoś czasu jej partnerem jest perkusista kultowej grupy Guns N' Roses, Frank Ferrer.

5 największych koncertów wszech czasów. Do kogo należy rekord? [ZDJĘCIA]

W jednym z wywiadów dla "Dzień Dobry TVN" Dziun opowiedziała, jak poznała sławnego muzyka:

Po raz pierwszy spotkaliśmy się u naszego wspólnego znajomego. W ogóle nie zwróciłam na niego uwagi. Ale teraz jesteśmy razem już od kilku miesięcy. Etap motylków w brzuchu jest i mam nadzieję, że ten etap pozostanie na zawsze.

Jak zdradziła modelka, jej mama nie była do końca zadowolona z wyboru córki. Kobieta martwiła się o los pociechy w ramionach rockowego muzyka. Jednak związek Dziun i Farrera trwa nadal. Para postanowiła wkroczyć w kolejny etap relacji.

Polska modelka udostępniła romantyczne zdjęcie u boku gwiazdora

Magda Dziun poinformowała fanów, że właśnie się zaręczyła. Modelka opublikowała romantyczne zdjęcie u boku znanego perkusisty.