Obserwuj w Google News

Patrycja Markowska o stanie zdrowia ojca. Lider Perfectu kończy karierę?

2 min. czytania
29.04.2021 15:01
Zareaguj Reakcja

Patrycja Markowska wyjaśniła, co dalej z karierą jej ojca. Grzegorz Markowski ogłosił niedawno, że czuje się gorzej i zaniepokoił tym faktem swoich fanów.

Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski
fot. VIPHOTO/East News

Patrycja Markowska udostępniła na swoim Facebooku wpis ojca. Grzegorz Markowski skorzystał z profilu córki, żeby poinformować swoich fanów o stanie zdrowia. Muzyk wyznał, że czuje się ostatnio gorzej i nie zagra planowanych koncertów z grupą Perfect.

Grzegorz Markowski nie uda się w trasę koncertową z Perfectem

Informacja o zakończeniu działalności zespołu pojawiła się już w 2019 roku. Grupa zaplanowała pożegnalne koncerty, jednak pandemia koronawirusa pokrzyżowała te plany. Trasa "Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść" ostatecznie miała się odbyć latem tego roku, jednak Grzegorz Markowski odwołał swój udział w występach.

Redakcja poleca

Muzyk napisał, że z uwagi na stan zdrowia, nie pojawi się na trasie koncertowej. Perfect mimo to postanowił zagrać planowane koncerty. Zespół wydał oświadczenie, w którym muzycy przyznali, że wyznanie Markowskiego ich zaskoczyło. Zapewnili, że trasa wyruszy bez Grzegorza Markowskiego, co oburzyło fanów.

Patrycja Markowska o stanie zdrowia ojca

Chociaż Perfect deklaruje, że nowa formuła koncertów przewiduje obecność na koncertach przyjaciół zespołu oraz wielu "super gości", fani domagają się zwrotu biletów. Twierdzą, że organizowanie koncertów bez Markowskiego, to działanie na siłę.

Do słów Grzegorza Markowskiego odniosła się również jego córka w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".

"Zapytałam, co tak naprawdę się wydarzyło, bo z tego postu można było wywnioskować, że Grzegorz Markowski schodzi ze sceny już na zawsze. Patrycja mnie uspokoiła. Powiedziała mi, że to nie jest tak, że kończy karierę muzyczną - po prostu jego drogi z zespołem się rozchodzą. Grzegorz Markowski na scenę wróci, więc taka jest dobra informacja" - opowiada o rozmowie z Markowską prowadząca program cytowana przez Interię.

W ramach pożegnania z fanami grupa Perfect zapowiedziała nie tylko koncerty, ale również udostępniła ostatni wspólny utwór. Autorami kompozycji "Głos" jest Dariusz Kozakiewicz oraz Bogdan Olewicz.

Oglądaj

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/Interia/Dzień Dobry TVN