Obserwuj w Google News

Olivia Newton-John nie żyje. Maż gwiazdy ujawnił, jakie było jej ostatnie życzenie

1 min. czytania
11.08.2022 11:28
Zareaguj Reakcja

Olivia Newton-John nie żyje. Pogrążony w żałobie mąż gwiazdy, John Easterling przekazał, jakie było ostatnie życzenie aktorki znanej z "Grease" przed śmiercią.

Olivia Newton-John i John Travolta
fot. Twentieth Century Fox Film Corporation/Collection Christophel/Ea

Olivia Newton-John nie żyje. 73-letnia aktorka i wokalistka znana na całym świecie dzięki roli w kultowym musicalu "Grease" od lat walczyła w nierównej walce z nowotworem. Raka piersi zdiagnozowano u artystki w 1992 roku, nawrót choroby nastąpił u niej w 2013 roku, a pięć lat później nowotwór zaatakował kręgosłup.

Olivia Newton-John nie żyje. Artystka miała 73 lata

Nieodżałowaną piosenkarkę pożegnało grono znanych muzyków, a także jej partner z planu "Grease" - John Travolta.

Redakcja poleca

Artystka od 30 lat była symbolem triumfów i nadziei dla każdego, kto zachorował na nowotwór. Newton- John dzieliła się swoimi doświadczeniami, wzlotami i upadkami. Założyła fundację, która poświęca fundusze na badanie wpływu medycyny roślinnej na zwalczanie raka.

Mąż Olivii Newton-John zdradził jej ostatnie życzenie

Jej ostatni wpis na Instagramie przedstawia fotografię, na której siedzi uśmiechnięta w ramionach ukochanego męża. John Easterling w oświadczeniu przekazał wszystkim opłakującym jego zmarłą żonę, jej ostatni życzenie.

Olivii Newton-John zależało, żeby założona przez nią fundacja, funkcjonowała sprawnie także po jej śmierci. Mąż artystki poinformował, że życzyłaby sobie, żeby fani mimo jej braku nadal wspierali organizację. Aktorka podkreśliła, że wolałaby, żeby zamiast kwiatów na jej grób, fani wpłacili datek na Olivia Newton-John Foundation Fund.