Obserwuj w Google News

Naomi Judd nie żyje. Córka ujawnia okoliczności samobójstwa matki

2 min. czytania
13.05.2022 13:28
Zareaguj Reakcja

Naomi Judd zmarła 30 kwietnia 2022 roku. Wiadomo już, że gwiazda muzyki country odebrała sobie życie. Artystka miała 76 lat i zmagała się m.in. z depresją oraz myślami samobójczymi. Córka, Ashley Judd, udzieliła wywiadu, w którym zdradza okoliczności śmierci matki.

Naomi Judd
fot. FR69715 AP/Associated Press/East News

Naomi Judd wraz z córką Ashley Judd tworzyła duet country The Judds. Gwiazda zdobyła 6 nagród Grammy. Niestety, zadecydowała o odebraniu sobie życia. Według córki, Ashley Judd, piosenkarka zrobiła to strzałem w głowę.

Zobacz także:  Adam Wołosz nie żyje. Odszedł założyciel i główny kompozytor Fadheit: "Pisaliśmy kilka dni temu"

Naomi Judd nie żyje. Gwiazda country popełniła samobójstwo

- Dzisiaj przeżyłyśmy tragedię. Przez chorobę psychiczną, na którą cierpiała, straciliśmy naszą piękną mamę. Jesteśmy zdruzgotane. Przeżywamy głęboki smutek, jednak wiemy, jak bardzo była kochana przez nas i swoją publiczność – przekazały wówczas córki Naomi Judd, Wynonna i Ashley.

Portal „People” przekazał wówczas, że gwiazda country popełniła samobójstwo. Córki poinformowały również, że Naomi Judd od lat zmagała się nie tylko z depresją, ale również z myślami samobójczymi oraz z atakami paniki.

Ashley Judd, córka Naomi Judd i aktorka znana m.in. z „Czasu zabijania” czy „Kolekcjonera”, ujawniła, że matka odebrała sobie życie strzałem w głowę. To ona jako pierwsze znalazła ciało 76-latki. Przyznała również, że siostra oraz ojczym zlecili jej podzielenie się tą informacją, aby ograniczyć pożywkę portalom plotkarskim.

Redakcja poleca

Aktorka feralnego dnia odwiedziła matkę w jej domu w Tennessee. Naomi Judd miała zapytać córkę, czy z nią zostanie, a tak się zgodziła. Jakiś czas później Ashley Judd udała się na piętro domu, aby poinformować piosenkarkę, że przyszła jej przyjaciółka. Wtedy znalazła ciało z raną postrzałową.

- Jest mi bardzo smutno, ale mam też traumę po tym, jak znalazłam jej ciało. […] Moja matka ma prawo do swojej godności i prywatności, więc są pewne rzeczy, które chcielibyśmy zachować w rodzinie. Dlatego zachowuję dużą ostrożność, kiedy rozmawiam o tym – powiedziała.

Gwiazdy, które cierpiały na depresję  [ZDJĘCIA]
9 Zobacz galerię
fot. East News