Obserwuj w Google News

13-letni Michał Szpak udziela wywiadu. Stare nagranie wyciekło do internetu [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
14.04.2020 16:19
Zareaguj Reakcja

Michał Szpak to jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów. Do internetu wyciekło stare nagranie wywiadu z wokalistą, kiedy był jeszcze nastolatkiem. Jesteście ciekawi, jak Michał Szpak wyglądał jako 13-latek? Zobaczcie archiwalne wideo.

Michał Szpak w wieku 13 lat udziela wywiadu stare nagranie wyciekło do internetu wideo
fot. Youtube screen

13-letni Michał Szpak udziela wywiadu. Stare nagranie wyciekło do internetu

Michał Szpak urodził się w Jaśle. To właśnie tam stawiał pierwsze muzyczne kroki i występował w różnych konkursach. W internecie pojawiło się archiwalne nagranie z 2004 roku. Uczęszczający wówczas do gimnazjum artysta udzielił krótkiego wywiadu dla TVP Rzeszów w związku z udziałem w ogólnopolskim konkursie muzycznym Gim Hit zorganizowanym w Jaśle.

Udział w Gim Hicie jest dla mnie początkiem kariery — mówił przed kamerą zaledwie 13-letni Michał Szpak, który już wtedy miał charakterystyczne długie włosy.

>>  Michał Szpak o hejcie i wyzwiskach. Takie słowa usłyszał od obcych ludzi

Mimo udanego występu z piosenką „Chłopaki nie płaczą” T.Love nastolatkowi nie udało się awansować do finału konkursu. Młody wokalista nie poddał się i nie przestał rozwijać swojej kariery. Wiara we własne możliwości opłaciła się, bo już w 2011 roku Michał Szpak wystąpił pierwszej polskiej edycji „X Factor”, gdzie zajął wysokie 2. miejsce. Udział w programie był początkiem jego wielkiej kariery.

>> Michał Szpak w krótkich włosach! Tak wyglądał w młodości [ZDJĘCIE]

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

 

RadioZET.pl/PK