Obserwuj w Google News

Lanberry w Radiu ZET o wpływie koronawirusa na branżę muzyczną: „Jestem dobrej myśli” [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
11.03.2020 15:31
Zareaguj Reakcja

Lanberry pojawiła się w Radiu ZET w związku premierą jej singla „Tracę”. Piosenkarka nie tylko opowiedziała o nowej piosence, ale także poruszyła temat epidemii koronawirusa i jej wpływie na branżę muzyczną. Lanberry zaśpiewała też fragment „Białej Armii” Bajmu i tym samym wsparła podbijającą internet akcję Beaty Kozidrak, która w oryginalny sposób zachęca do mycia rąk.

Lanberry w Radiu ZET o wpływie koronawirusa na branżę muzyczną jestem dobrej myśli wideo
fot. Radio ZET

Lanberry o wpływie koronawirusa na branżę muzyczną

Lanberry była gościem środowego „Dzień Dobry Bardzo”, gdzie odbyła się premiera jej najnowszego singla zatytułowanego „Tracę”.

W trakcie audycji poruszono także temat rozprzestrzeniającej się epidemii koronawirusa. Piosenkarka przyznała, że nie panikuje, ale jej zdaniem cała sytuacja mocno wpłynie na branżę muzyczną.

Jest panika. Panuje taka niepewność, bo przed nami sezon koncertowy, czyli najbardziej intensywny czas w roku dla artystów. Tak naprawdę nie wiemy, czy koncerty się odbędą, czy nie zostaną odwołana. A przecież jest to nasz chleb. Więc tutaj się trochę martwimy. Jestem jednak daleka od paniki i jestem dobrej myśli — powiedziała artystka.

Lanberry zaśpiewała Białą Armię Bajmu

Lanberry zaśpiewała również fragment wielkiego przeboju „Białej Armii” Bajmu. Piosenkarka wsparła tym samym akcję Beaty Kozidrak, która w oryginalny sposób zachęca do mycia rąk. Gwiazda Bajmu opublikowała krótkie nagranie, gdzie widzimy, jak myje ręce mydłem i śpiewa swój kultowy hit. W ten sposób chce zwrócić uwagę fanów na prawidłowe i częste mycie rąk, które powinno trwać minimum 30 sekund.

RadioZET.pl/PK