Obserwuj w Google News

Katy Perry pożegnała babcię. Pokazała wzruszające nagranie, kiedy mówi jej o ciąży [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
11.03.2020 13:32
Zareaguj Reakcja

Katy Perry pożegnała babcię. Ann Pearl Hudson zmarła kilka dni temu w wieku 99 lat. Piosenkarka podzieliła się z fanami poruszającym nagraniem z momentu, kiedy mówi umierającej babci, że spodziewa się dziecka. Wideo wzruszyło internautów.

Katy Perry pożegnała babcię pokazała wzruszające nagranie kiedy mówi jej o ciąży wideo
fot. Instagram screen

Katy Perry pożegnała babcię. Zdążyła powiedzieć jej, że jest w ciąży WIDEO

Katy Perry opublikowała bardzo wzruszające nagranie w mediach społecznościowych. Piosenkarka pochwaliła się ostatnio, że spodziewa się pierwszego dziecka. Niestety, kilka dni później Amerykanka podzieliła się również bardzo smutną informacją. Jej ukochana babcia zmarła w wieku 99 lat.

Wokalistka zdążyła jednak powiedzieć babci, że już wkrótce będzie mamą. Na poruszającym nagraniu ze szpitala widzimy, jak Katy Perry siedzi obok jej łóżka i mówi Ann Pearl Hudson, iż jest w ciąży. Razem z krótkim wideo piosenkarka dodała także kilka zdjęć z ukochaną babcią i opublikowała długi wpis, w którym napisała piękne słowa o 99-latce.

Była cudowną babcią i zawsze będę nosiła jej cząstkę w sobie — napisała Katy Perry.

Katy Perry jest w ciąży

Katy Perry jest w ciąży. Amerykańska piosenkarka i aktor Orlando Bloom spodziewają się dziecka. Para ogłosiła radosną nowinę w bardzo nietypowy sposób. Katy Perry opublikowała teledysk do nowego singla „Never Worn White”, w którym zaprezentowała ciążowy brzuszek.

RadioZET.pl/PK