Obserwuj w Google News

Krystian Ochman w nowym singlu "Wielkie tytuły". Zwycięzca "The Voice of Poland" śpiewa o miłości

2 min. czytania
25.02.2021 12:37
Zareaguj Reakcja

Krystian Ochman zaprezentował nowy singiel „Wielkie tytuły”. Podobnie jak przy debiutanckim utworze „Światłocienie”, zwycięzca „The Voice of Poland 11” współpracował z Atutowym. W internecie pojawił się także oficjalny teledysk promujący „Wielkie tytuły”.

Krystian Ochman
fot. mat. prasowe / Wojtek Koziara

Krystian Ochman to zwycięzca The Voice of Poland, który zachwycił widzów i słuchaczy swoim debiutanckim singlem „Światłocienie”. Nowoczesny utwór łączy w sobie elektronikę z klasycznym wokalem.

Teraz Krystian Ochman powraca z nowym singlem „Wielkie tytuły”. Piosenkę promuje czarno-biały teledysk.

Zobacz także:  Krystian Ochman w klipie "Światłocienie". Fani chcą, aby jechał na Eurowizję 2021! [WIDEO]

Krystian Ochman – Wielkie tytuły. Nowy singiel zwycięzcy „The Voice of Poland 11”

Krystian Ochman w nowym singlu „Wielkie tytuły” po raz kolejny łączy nowoczesność z klasyką. Zwycięzca „The Voice of Poland” stworzył utwór z Atutowym (Adam Wiśniewski), który współpracował m.in. z Taco Hemingwayem. Producent odpowiada także za debiutancki singiel Ochmana „Światłocienie”.

W internecie pojawił się również oficjalny teledysk promujący „Wielkie tytuły”. Czarno-biały wideoklip wyreżyserował Bartosz Mieloch.

Krystian Ochman: kim jest zwycięzca „The Voice of Poland 11”?

Krystian Ochman, zwycięzca „The Voice of Poland 11”, był jednym z głównych faworytów od początku programu. Widzowie zachwycali się wieloma jego występami, m.in. Bitwą z Weroniką Szymańską, w której trakcie zaśpiewali hit „Lonely” Billie Eilish i Khalida. Debiutancki singiel „Światłocienie” Krystiana Ochmana bił rekordy popularności w sieci. Zdaniem wielu internautów jest to jeden z najlepszych singli w historii „The Voice of Poland”.

Krystian Ochman jest wnukiem Wiesława Ochmana, światowej sławy śpiewaka operowego, który występował na całym świecie, m.in. w La Scali w Mediolanie, Metropolitan Opera w Nowym Jorku czy Operze Garniera w Paryżu.

Zwycięzca „The Voice of Poland” 11 urodził się i wychował w USA, niedaleko Waszyngtonu. Dziadek zachęcił go do rozpoczęcia studiów na Akademii Muzycznej w Katowicach po tym, jak zobaczył występ wnuka w jednym z licealnych przedstawień.

Ochman jest nie tylko wokalistą, ale także instrumentalistą – gra na fortepianie i trąbce oraz aktywnie uczestniczy w procesie twórczym podczas produkcji swojego materiału muzycznego.

Zobacz także:  Krystian Ochman z niespodzianką dla fanów. Nagrał nową wersję "Światłocieni" [WIDEO]

The Voice of Poland: oto zwycięzcy wszystkich poprzednich edycji [GALERIA]

RadioZET.pl/mat.prasowe