Obserwuj w Google News

Krystian Ochman z niespodzianką dla fanów. Nagrał nową wersję "Światłocieni" [WIDEO]

1 min. czytania
05.01.2021 11:25
Zareaguj Reakcja

Krystian Ochman w nowej wersji swojego debiutanckiego singla „Światłocienie”. Zwycięzca „The Voice of Poland 11” zaprezentował piosenkę w wyjątkowej, akustycznej odsłonie. Stworzył ją wraz z przyjaciółmi.

Krystian Ochman
fot. Wojtek Koziara

Krystian Ochman wygrał „ The Voice of Poland. Zwycięzca zachwycił widzów jurorów i widzów swoim debiutanckim singlem „Światłocienie”, który łączy muzykę elektroniczną z klasycznym wokalem.

Kilka tygodni po zwycięstwie w „The Voice of Poland 11” Krystian Ochman zaprezentował nową wersję utworu „Światłocienie”. Wraz z przyjaciółmi nagrał piosenkę w akustycznej odsłonie.

Krystian Ochman w nowej, akustycznej wersji piosenki „Światłocienie”

Krystian Ochman stworzył akustyczną wersję utworu „Światłocienie”. Nagrał ją z trójką przyjaciół, którzy również są muzykami.

Zwycięzca „The Voice of Poland 11” pochwalił się nową odsłoną w mediach społecznościowych, gdzie opublikował nagranie.

Korzystając z okazji, Krystian Ochman złożył także wszystkim fanom najlepsze życzenia z okazji Nowego Roku: „Życzę Wam wszystkiego najlepszego (...) Patrzmy optymistycznie, a na pewno 2021 będzie dużo lepszy!”.

Krystian Ochman na Eurowizji 2021?

Krystian Ochman pojedzie na Eurowizję 2021 w barwach Polski? Okazuje się, że wielu internautów widziałoby 21-latka w roli reprezentanta Polski. Fani uważają, że singiel „Światłocienie” świetnie sprawdziłby się w trakcie konkursu w Rotterdamie.

„Na Eurowizję!”, „Mam nadzieję, że wystąpisz na Eurowizji 2021”, „Widzimy się w Rotterdamie?” - piszą internauci.

Telewizja Polska nie zdradza na razie szczegółów na temat reprezentanta Polski na Eurowizji 2021. Konkurs odbędzie się w maju.

Redakcja poleca