Obserwuj w Google News

Ochman i „Światłocienie” po angielsku. Eurowizja 2021 byłaby nasza? „Wygrana w kieszeni”

2 min. czytania
28.04.2021 16:33
Zareaguj Reakcja

Krystian Ochman zaprezentował anglojęzyczną wersję swojego hitu „Światłocienie”. Wielu słuchaczy miało nadzieję, że to właśnie zwycięzca „The Voice of Poland 11” pojedzie na Eurowizję 2021 i weźmie udział w konkursie ze swoim debiutanckim singlem. Tak się jednak nie stało, a w Rotterdamie pojawi się Rafał Brzozowski. Czy Ochman z utworem „Lights In The Dark” mógłby zająć wysokie miejsce na Eurowizji 2021?

Krystian Ochman
fot. mat. prasowe

Krystian Ochman zachwycił widzów „ The Voice of Poland. 21-latek wygrał program w wielkim stylu i zdobył tytuł najlepszego głosu w Polsce. Wiele osób miało nadzieję, że to właśnie on zostanie reprezentantem Polski na Eurowizji 2021.

W trakcie jedenastej edycji Ochman zaprezentował także swój debiutancki utworów „Światłocienie”, który został okrzyknięty przez wielu internautów jednym z najlepszych singli w całej historii „The Voice of Poland”. Teraz zwycięzca opublikował anglojęzyczną wersję piosenki. Czy „Light In The Dark” mogłoby podbić Eurowizję 2021? Oceńcie sami.

Redakcja poleca

Krystian Ochman – „Lights In The Dark”. Anglojęzyczna wersja hitu „Światłocienie”

Krystian Ochman osiągnął spory sukces z debiutanckim singlem „Światłocienie”. Piosenka pokryła się złotem, została odsłuchana ponad 2 miliony razy w serwisie Spotify, a oficjalny teledysk obejrzano blisko 4 miliony razy.

Zwycięzca „The Voice of Poland 11” postanowił zrobić niespodziankę fanom i zaprezentował swój pierwszy hit w wersji anglojęzycznej pod tytułem „Lights In The Dark”.

Singiel „Światłocienie/Lights In The Dark” łączy w sobie muzykę elektroniczną z klasycznym wokalem. Producentem piosenki jest Atutowy (Adam Wiśniewski), który współpracował m.in. z Taco Hemingwayem.

Zobacz także: Krystian Ochman - wiek, rodzina, występ: kim jest zwycięzca "The Voice of Poland"?

Krystian Ochman mógłby wygrać Eurowizję 2021 z utworem „Lights In The Dark”?

Wielu internautów liczyło, że to właśnie Krystian Ochman pojedzie na Eurowizję 2021 w barwach Polski. Telewizja Polska zdecydowała jednak inaczej – naszym reprezentantem będzie Rafał Brzozowski z utworem „The Ride”.

Po publikacji anglojęzycznej wersji piosenki „Światłocienie” słuchacze po raz kolejny wspomnieli o Konkursie Piosenki Eurowizji. W komentarzach nie brakuje opinii, że Ochman mógłby zająć wysokie miejsce w finale w Rotterdamie. Czy tak byłoby rzeczywiście? Nigdy się tego nie dowiemy.

„Ależ to byłoby genialne na Eurowizję”, „Z tym utworem powinien nas reprezentować na tegorocznej Eurowizji”, „Gdyby Krystian pojechał na Eurowizję... to naprawdę widzę wygraną w kieszeni, bezkonkurencyjnie”, „Krystian, błagam, w przyszłym roku Eurowizja jest Twoja”, „To godny reprezentant tego kraju”, „Byłoby top 5 Eurowizji” – piszą internauci.

Zobacz także:  Eurowizja 2021: nowe notowania bukmacherów. Rafał Brzozowski w górę

RadioZET.pl/mat.prasowe