Obserwuj w Google News

Eurowizja 2021: nowe notowania bukmacherów. Rafał Brzozowski w górę

2 min. czytania
28.04.2021 13:35
Zareaguj Reakcja

Eurowizja 2021 zbliża się wielkimi krokami. Pojawiły się kolejne notowania bukmacherów, którzy przewidują szansę artystów na wygraną. Tym razem pozycja Rafała Brzozowskiego w rankingu nieco się umocniła.

Rafał Brzozowski
fot. VIPHOTO/East News

Eurowizja 2021 rozpocznie się już 18 maja 2021 roku. Emocje w związku z rywalizacją rosną z dnia na dzień. Reprezentacji krajów przygotowują się do swoich występów i dopracowują show, aby najlepiej zaprezentować się w Rotterdamie. Rafał Brzozowski postanowił niedawno skorzystać z rad Edyty Górniak, która w 1994 roku zajęła 2. miejsce w konkursie. Kolejne notowania na temat konkursu publikują znów bukmacherzy.

Eurowizja 2021: bukmacherzy obstawiają. Jak wypada Rafał Brzozowski?

Przypominamy, że notowania nie mają bezpośredniego wpływu na faktyczny przebieg finałów, jednak dane analizowane przez bukmacherów dotyczą między innymi popularności kandydatów w internecie, co ma znaczenie w rywalizacji. W ostatnich notowaniach, które omawialiśmy, Rafał Brzozowski wypadł fatalnie. Sytuacja piosenkarza nieco się poprawiła.

Redakcja poleca

Tydzień temu Rafał Brzozowski zajmował 37. miejsce w tabeli sporządzonej przez bukmacherów. Aktualnie muzyk zajmuje 33. miejsce. Wynik nadal nie napawa optymizmem, jednak sugeruje, że akustyczna wersja "The Ride" nie przypadła słuchaczom do gustu w przeciwieństwie do występu Brzozowskiego podczas PrePartyES21.

Eurowizja 2021. Rafał Brzozowski bez szans na finał?

Niestety niektóre kwestie dotyczące notowań się nie zmieniają. Szanse Polski na wygraną w Eurowizji bukmacherzy nadal oceniają na poniżej 1%. Są pesymistyczni również w kwestii przejścia Rafała do finału rywalizacji. Reprezentant Polski spadł z 13. na 11. pozycję w kwestii awansu, a bukmacherzy dają Polsce jedynie 37% szans na wejście do finału.

Zobacz też: Michał Wiśniewski bez litości ocenił Rafała Brzozowskiego i jego szanse na Eurowizji 

Eurowizja 2021: kiedy wystąpi Polska?

Eurowizja 2021 odbędzie się w dniach 18-22 maja 2021 roku. Tym razem konkurs zawita do Rotterdamu w Holandii. Rafał Brzozowski wystąpi w drugim półfinale konkursu, który będzie miał miejsce 20 maja. Muzyk powalczy o awans z 16 państwami.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/Eurowizja.org