Obserwuj w Google News

Kobieta urodziła podczas koncertu Metalliki. Dziecko przyszło na świat w rytmie hitu "Enter Sandman"

2 min. czytania
10.05.2022 15:45

Fanka Metalliki urodziła podczas koncertu grupy. Kiedy muzycy weszli na scenę, kobiecie odeszły wody. Nowy wielbiciel zespołu pojawił się na świecie, gdy kapela grała "Enter Sandman".

Metallica
fot. Rex Features/East News

Metallica to jeden z najpopularniejszych zespołów metalowych na świecie. Grupa jest odpowiedzialna za komercjalizacje i wprowadzenie gatunku do mainstreamu za sprawą wydanej na początku lat 90. płycie "Black Album".

Metallica. Na koncercie zespołu urodziło się dziecko

Lista osiągnięć zespołu Hetfielda i Ulricha jest naprawdę długa, a kapela mimo długich lat istnienia na rynku nie spoczywa na laurach. Kilka lat temu grupa postanowiła dokonać czegoś, czego żadnej innej formacji do tej pory się nie udało. Muzycy zagrali na wszystkich siedmiu kontynentach podczas jednego roku kalendarzowego.

Redakcja poleca

Teraz artyści będą mogli pochwalić sie kolejnym niezwykłym wydarzeniem związanym ze swoją działalnością. Chociaż tym razem, wyczyn nie należał do nich.

Fanka Metalliki urodziła na koncercie, gdy zespół grał "Enter Sandman"

7 maja Metallica zagrała koncert w Kurytybie w Brazylii. Na udział w występie zdecydowała się tatuatorka Joice M. Figueiró, która była w 39. tygodniu ciąży.

Chociaż Joice siedziała w specjalnej strefie stadionu i czuła się bardzo dobrze, gdy na scenie pojawiła się Metallica emocje sięgnęły zenitu i zaczęła mieć skurcze.

W drodze do punktu medycznego, kobiecie odeszły wody i nie było czasu na transport do szpitala. Syn Joice przyszedł na świat w trakcie koncertu Metalliki.

Kiedy mały Luan pojawił się na świecie, zespół grał na scenie ostatnią piosenkę, swój wielki hit "Enter Sandman". Joice podkreśliła, że to nie pierwsza ciekawa przygoda, jaką przeżyła podczas koncertu.

Na każdym koncercie, na którym jestem, coś się musi wydarzyć, ale tym razem przeszłam samą siebie.