Obserwuj w Google News

Jim Carrey i gwiazda "Squid Game" w klipie The Weeknd. Muzyk opublikował teledysk do "Out of Time"

Joanna Chojnacka
2 min. czytania
07.04.2022 12:57
Zareaguj Reakcja

The Weeknd opublikował klip do utworu "Out of Time". Na ekranie nie zabrakło gwiazd. W teledysku pojawił się Jim Carrey oraz HoYeon Jung znana ze "Squid Game".

 The Weeknd teledysk
fot. The Weeknd/YouTube

The Weeknd na początku 2022 roku opublikował swój nowy album. Piąty studyjny krążek muzyka "Dawn FM" cieszy się dużą popularnością. Na albumie nie zabrakło gości takich jak Tyler, the Creator czy Lil Wayne.

The Weeknd opublikował klip do utworu "Out of Time"

W stworzenie krążka zaangażował się także znany aktor, a prywatnie sąsiad i przyjaciel Kanadyjczyka - Jim Carrey. Gwiazdor znany z filmów takich jak "Zakochany bez pamięci", "Kłamca, kłamca" czy "Truman Show" wyznał, że jest zachwycony materiałem.

Redakcja poleca

Carrey zgodził się nie tylko pełnić rolę narratora, radiowego DJ-a w teledysku "Sacrifice" promującym album. Aktor pojawił się także w najnowszym klipie The Weeknda, tym razem już nie tylko jako sam głos.

Jim Carrey i HoYeon Jung w klipie The Weeknd

The Weeknd opublikował teledysk do singla "Out of Time”. Poza Jimem Carreyem na ekranie widzimy także gwiazdę serialu "Squid Game” HoYeon Jung. Za reżyserię klipu odpowiada Cliqua.

Oglądaj

The Weeknd otrzymał niedawno diamentowe odznaczenia za single "Blinding Lights” oraz "Starboy” i tym samym stał się jedynym artystą, który posiada 3 diamentowe single w cyfrze przyznane przez RIAA.

W czerwcu The Weeknd rozpoczyna pierwszą odnogę światowej trasy koncertowej od występu w rodzinnym Toronto. Amerykańska część tournée potrwa do 2 września. Wkrótce artysta ogłosi dodatkowe daty występów w Meksyku, Ameryce Południowej, Azji, Australii, Nowej Zelandii, Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie.