Obserwuj w Google News

"Mam talent". Oszałamiający występ pielęgniarki. Brzmiała niemal identycznie jak Celine Dion

Joanna Chojnacka
2 min. czytania
07.04.2022 09:11
Zareaguj Reakcja

Mam talent. Pielęgniarka zaskoczyła swoim nieprzeciętnym głosem. Uczestniczka brzmiała niemal identycznie jak Celine Dion. Jurorzy nazwali ją aniołem.

Mam Talent
fot. Canada's Got Talent/YouTube

"Mam talent" to program rozrywkowy, który trafił na ekrany telewizorów na całym świecie. Jego autorem jest Simon Cowell, a własne wersje talent show pojawiły się już między innymi w Afganistanie, Brazylii, Gruzji, Indiach czy Południowej Afryce.

Mam talent. Pielęgniarka oczarowała słuchaczy głosem Celine Dion

W Kanadzie show nosi nazwę "Canada's Got Talent", a aktualnie trwa jego druga edycja. W roli jurorów w programie widzimy Howiego Mandela, Lilly Singh, Trish Stratus oraz Kardinala Offshalla.

Redakcja poleca

W jednym z ostatnich odcinków programu na scenie pojawiła się Jeanick Fournier, pielęgniarka z Quebec. Kobieta na co dzień zmaga się z ogromnym trudem swojej pracy. Specjalizuje się opieką nad pacjentami znajdującymi się w terminalnym stadium nieuleczalnej choroby.

Mam talent. Jeanick Fournier powaliła na kolana swoim występem

Po godzinach relaksuje ją muzyka. Fournier przyznała, że jej ulubione artystki to Celine Dion, Whitney Houston, Lara Fabien i Barbara Streisand, dzięki którym nauczyła się angielskiego. Uczestniczka programu wyznała, że naśladowała ich wymowę, sposób mówienia podczas wywiadów, a nawet oddech.

W programie wokalistka wykonała utwór "Surrender" Celine Dion. Powaliła publiczność na kolana. Artystka brzmiała niemalże identycznie jak międzynarodowa gwiazda. Nie obyło się bez owacji na stojąco.

Oglądaj

Zachwyt jurorów podczas występu uczestniczki był niecodzienny. Lilly Singh podkreśliła, że to właśnie dla takich momentów istnieje ten program. Z kolei Howie Mandel nazwał Fournier aniołem.

Chociaż werdykt był oczywisty i każdy obecny na sali oraz przed telewizorem miał pewność, że uczestniczka ma zagwarantowany następny etap rywalizacji, to jurorom nie było dane zagłosować w tej sprawie. Prowadząca program Lindsay Ell postanowiła wcisnąć złoty przycisk i automatycznie przenieść uczestniczkę do półfinałów.

Uczestnicy polskich talent show, którzy zostali gwiazdami po programie [ZDJĘCIA]