Obserwuj w Google News

Gienek Loska potrzebuje pomocy. Przyjaciele proszą o przekazanie 1 proc. podatku

Piotr Krajewski
2 min. czytania
02.03.2020 10:21
Zareaguj Reakcja

Gienek Loska potrzebuje pomocy. Przyjaciele muzyka, który w 2018 roku doznał rozległego udaru mózgu, zwrócili się z prośbą o wsparcie finansowe. Zwycięzca „X Factor” wymaga rehabilitacji i całodobowej opieki. „Jeśli więc chcesz pomóc Gienkowi, przekaż 1% swojego podatku na ten cel” — piszą bliscy Gienka Loski.

Gienek Loska potrzebuje pomocy przyjaciele proszą o przekazanie 1 procent podatku
fot. Damian KLAMKA/East News

Gienek Loska potrzebuje pomocy. Przyjaciele proszą o przekazanie 1 procent podatku

Gienek Loska doznał rozległego  udaru mózgu w 2018 roku. Od tamtej pory zwycięzca „X Factor” walczy o powrót do zdrowia. Proces leczenia chorego muzyka jest jednak bardzo kosztowny. Artysta wymaga całodobowej opieki, żywienia medycznego, specjalnych leków i rehabilitacji.

Przyjaciele Gienka Loski zwrócili się z prośbą do internautów i fanów wokalisty. Bliscy apelują o pomoc finansową dla 45-latka i proszą o przekazanie 1 procent podatku na rzecz Loski.

Drodzy Przyjaciele Gienka, jak wiecie od maja 2018 roku Gienek jest ciężko chory, wymaga całodobowej opieki, wsparcia rehabilitacyjnego, żywienia medycznego, pełnej pielęgnacji, a co za tym idzie — wielu preparatów, leków i środków czystości. Jego stan neurologiczny jest w dalszym ciągu bardzo poważny, ale Gienek cały czas walczy, a my z nim. Do tej walki potrzebujemy wsparcia, także finansowego. Potrzebujemy Waszego wsparcia, każdego z Was. Jeśli więc chcesz pomóc Gienkowi, przekaż 1% swojego podatku na ten cel — napisali przyjaciele.

Gienka Loskę wspiera obecnie Polska Fundacja Muzyczna, która pomaga artystom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Jak pomóc zwycięzcy „X Factor” i przekazać 1 procent podatku? Wystarczy wpisać w PIT numer KRS: 0000179888.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/PK