Obserwuj w Google News

Eurowizja Junior 2020 odbędzie się w Warszawie. Znamy logo i slogan konkursu w Polsce

Piotr Krajewski
1 min. czytania
16.05.2020 21:46
Zareaguj Reakcja

Eurowizja Junior 2020 odbędzie się w Warszawie. W trakcie koncertu „Światło dla Europy” organizatorzy poinformowali, że Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2020 zostanie zorganizowany w stolicy Polski w listopadzie. Poznaliśmy również oficjalne logo i slogan Eurowizji Junior 2020.

Eurowizja Junior 2020 w Warszawie logo i slogan konkursu w Polsce
fot. Alexey Vitvitsky/SPUTNIK Russia/East News

Eurowizja Junior 2020 w Warszawie. Zaprezentowano oficjalne logo i slogan konkursu w Polsce

Eurowizja Junior 2020 odbędzie się w Warszawie. Taką informację przekazali organizatorzy w trakcie sobotniego koncertu „ Światło dla Europy, który zorganizowano zamiast odwołanej Eurowizji 2020.

Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2020 w Polsce zostanie zorganizowany 29 listopada w specjalnym studio TVP w Warszawie, przeznaczonym do realizacji większych rozrywkowych przedsięwzięć. Podczas sobotniej transmisji Viki Gabor, zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach, zaprezentowała milionom widzów oficjalne logo i slogan Eurowizji Junior 2020 w Polsce. Konkurs odbędzie się pod hasłem „Move the World” („Rusz Światem”).

Telewizja Polska ponownie zorganizuje Eurowizję Junior — po raz pierwszy w historii impreza odbędzie się w jednym kraju dwa lata z rzędu. Przypomnijmy, że dwa ostatnie konkursy wygrały reprezentantki Polski — Viki Gabor i Roksana Węgiel.

RadioZET.pl/PK