Obserwuj w Google News

Eurowizja Junior 2019: Ruszył drugi etap sprzedaży biletów na konkurs w Gliwicach

Piotr Krajewski
2 min. czytania
08.10.2019 11:37
Zareaguj Reakcja

Eurowizja Junior 2019 zbliża się wielkimi krokami. 8 października ruszył drugi etap sprzedaży biletów na imprezę, której partnerem medialnym jest Radio ZET. W sprzedaży pojawiły się bilety na dwa koncerty Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2019 — Finał Jurorski i Koncert Finałowy.

Eurowizja Junior 2019 bilety ruszył drugi etap sprzedaży wejściówek
fot. mat. prasowe

Eurowizja Junior 2019: BILETY. Ruszył drugi etap sprzedaży wejściówek

Ruszył drugi etap sprzedaży biletów na Eurowizję Junior 2019 w Gliwicach. Od 8 października 2019 roku, od godz. 9.00 można kupić wejściówki na dwa koncerty Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2019, czyli Finał Jurorski, który odbędzie się 23 listopada i Koncert Finałowy, który odbędzie się 24 listopada i będzie transmitowany na żywo na antenie TVP. Wszystkie informacje o wejściówkach można znaleźć na stronie internetowej  www.bilety.tvp.pl.

Pierwsza pula biletów na Eurowizję Junior 2019 wyprzedała się błyskawicznie. Hitem sprzedażowym okazał się pakiet Meet & Greet, czyli możliwość spotkania z Roksaną Węgiel — zwyciężczynią Eurowizji Junior 2019 i prowadzącą konkurs w Gliwicach. Drugi etap sprzedaży biletów na Eurowizję Junior 2019 to także ostatnia szansa na kupno biletu na spotkanie i wspólne zdjęcie z wokalistką, które wykona zawodowy fotograf. Każdy uczestnik tego wydarzenia otrzyma od TVP pamiątkowy gadżet.

Eurowizja Junior 2019 w Gliwicach będzie obfitować także w dodatkowe atrakcje. W sobotę i niedzielę będzie można zakupić wyjątkowe, limitowane produkty sygnowane logo Eurowizji Junior. Będą to m.in. plecaki, koszulki, czapki, przygotowane specjalnie na tę okazję srebrne bransoletki oraz głośniki bluetooth. Część gadżetów będzie można nabyć u jednego z partnerów biletowych przed koncertem, a część tylko na terenie Areny Gliwice w specjalnym Fan Shopie w dni koncertów.

Eurowizja Junior 2019: kto reprezentuje Polskę i kiedy odbędzie się konkurs? [DATA]

Eurowizja Junior 2019 odbędzie się 24 listopada 2019 roku w Gliwicach. Informacja o wyborze miasta-gospodarza została potwierdzona na oficjalnej konferencji TVP w marcu.

To pierwszy raz, kiedy Polska będzie organizatorem Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Tuż po zwycięstwie Roksany Węgiel, Telewizja Polska zgłosiła swoją kandydaturę na gospodarza kolejnej imprezy. Europejska Unia Nadawców przyjęła aplikację Polski.

„Superhero” Viki Gabor to piosenka, która będzie reprezentować Polskę na Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach.

>> Eurowizja Junior 2019: Polska faworytem? Zagraniczni internauci zachwyceni Viki Gabor

RadioZET.pl/PK