Obserwuj w Google News

Zagranica o Krystianie Ochmanie tuż przed Eurowizją 2022. "Wow, Polsko. To jest perfekcyjne!"

2 min. czytania
04.05.2022 14:29
Zareaguj Reakcja

Krystian Ochman ma za sobą pierwszą próbę przed Eurowizją 2022. Są już pierwsze reakcje zagranicznych internautów na reprezentanta Polski. Zdjęcia i nagrania z próby wywołały spore poruszenie wśród eurowizyjnych fanów. Nie brakuje bardzo pozytywnych komentarzy. "Potencjalny zwycięzca głosowania jurorów" – pisze jeden z internautów.

Krystian Ochman Eurowizja 2022
fot. mat. prasowe / EBU / Nathan Reinds

Krystian Ochman wystąpi na Eurowizji 2022 już 12 maja. Obecnie reprezentant Polski przygotowuje się w Turynie do swojego występu. We wtorek po raz pierwszy pojawił się na eurowizyjnej scenie.

Fragmenty pierwszej próby Ochmana są już dostępne w internecie. Bardzo pozytywnie zareagowali na nie zagraniczni internauci, którzy wróżą Polsce naprawdę dobry występ. Co dokładnie piszą widzowie?

Redakcja poleca

Eurowizja 2022: zagraniczni internauci zachwycają się pierwszą próbą Krystiana Ochmana

Krystian Ochman zbiera świetne recenzje po pierwszej próbie w Turynie. Choć materiały z przygotowań nie zdradzają na razie zbyt wielu szczegółów, zagraniczni widzowie zdążyli już wyrobić sobie zdanie na temat reprezentanta Polski. Materiał zza kulis opublikowała Telewizja Polska – Aleksander Sikora rozmawiał m.in. z samym Krystianem, a także reżyserem Mikołajem Dobrowolskim.

W komentarzach w eurowizyjnych social mediach przeważają bardzo pozytywne opinie, co może być dobrym prognostykiem przed drugim półfinałem Eurowizji 2022, w którym występuje Krystian Ochman.

"Zwycięzca", "Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć cały występ", "Kocham ten utwór. Świetny wokal", "Potencjalny zwycięzca głosowaniu jurorów", "To jest perfekcyjne", "Wow, Polsko!", "12 punktów z Wielkiej Brytanii", "On jest naprawdę świetny" – piszą zagraniczni internauci.

Poniżej możecie zobaczyć galerię ze zdjęciami z pierwszej próby Krystiana Ochmana przed Eurowizją 2022.

Eurowizja 2022 Krystian Ochman pierwsza próba Polski
10 Zobacz galerię
fot. mat. prasowe / EBU / Nathan Reinds