Obserwuj w Google News

Krystian Ochman i reprezentanci Ukrainy wystąpili razem na ulicach Turynu. "Wspaniali" [WIDEO]

1 min. czytania
09.05.2022 09:51
Zareaguj Reakcja

Krystian Ochman i reprezentanci Ukrainy, Kalush Orchestra dali wspólny występ na ulicach Turynu. Polak zaśpiewał z Ukraińcami ich piosenkę "Stefania", z którą powalczą w Eurowizji 2022. Nagranie z występu poruszyło wielu internautów.

Krystian Ochman Kalush Orchestra Turyn
fot. Youtube screen / Євробачення Україна

Eurowizja 2022 startuje we wtorek, 10 maja we Włoszech. To właśnie wtedy odbędzie się pierwszy półfinał, w którym wystąpią główni faworyci tegorocznego konkursu, czyli zespół Kalush Orchestra z Ukrainy.

W ostatnich tygodniach Ukraińcy zaprzyjaźnili się z Krystianem Ochmanem. Artyści postanowili wspólnie wyjść na ulice Turynu i zaśpiewać utwór "Stefania". Zobaczcie wideo!

Redakcja poleca

Eurowizja 2022: Krystian Ochman i Kalush Orchestra z Ukrainy wystąpili razem na ulicach Turynu

Krystian Ochman i reprezentanci Ukrainy, Kalush Orchestra dali występ na ulicach Turynu. Wspólnie zaśpiewali utwór "Stefania", który jest faworytem do zwycięstwa w całym konkursie.

Występ Polaka i Ukraińców śledziło wielu przechodniów. Nagranie wideo poruszyło też internautów, którzy zachwycają się przyjaźnią artystów i chwalą Ochmana za wspieranie Ukrainy.

"Wspaniali", "Przyjaźń między naszymi dwoma krajami to naprawdę cenna rzecz w dzisiejszych czasach", "Świetna współpraca", "To brzmi świetnie, powodzenia na Eurowizji", "Moje dwa ulubione kraje w tegorocznym konkursie" – piszą fani.

Krystian Ochman na Eurowizji 2022. Kiedy występ Polski?

Eurowizja 2022 odbędzie się w dniach 10-14 maja w Turynie. W 66. edycji konkursu weźmie udział 40 państw.

Reprezentant Polski Krystian Ochman wystąpi w drugim półfinale Eurowizji 2022 zaplanowanym na 12 maja. Polska jest obecnie wymieniana w gronie faworytów do zwycięstwa.

Krystian Ochman Eurowizja 2022 ceremonia otwarcia
5 Zobacz galerię
fot. mat. prasowe / EBU / Andres Putting, MARCO BERTORELLO/AFP/East News