Obserwuj w Google News

Eurowizja 2022: jest nagranie z próby Ochmana. Internauci w szoku: "To zapiera dech" [WIDEO]

2 min. czytania
06.05.2022 15:49

Krystian Ochman ma za sobą drugą próbę przed Eurowizją 2022. Do internetu trafiło już ekskluzywne nagranie, na którym możemy zobaczyć fragmenty występu Polaka. Internauci są zachwyceni naszym reprezentantem. Czy Polska awansuje do finału? Zobaczcie wideo z próby Krystiana Ochmana.

Krystian Ochman Eurowizja 2022
fot. mat. prasowe / EBU / Nathan Reinds

Krystian Ochman jest już od kilku dni w Turynie, gdzie intensywnie przygotowuje się do  Eurowizji 2022, która odbędzie się w dniach 10-14 maja.

W piątek Polak odbył drugą próbę przed drugim półfinałem. Jak wypadł? Poniżej możecie zobaczyć krótkie nagranie z fragmentem naszego występu. Zagraniczni internauci są zachwyceni Krystianem Ochmanem.

Zobacz:  Eurowizja 2022: pierwszy półfinał. RELACJA na żywo i WYNIKI live [WTOREK, 10.05]

Redakcja poleca

Eurowizja 2022: nagranie z drugiej próby Krystiana Ochmana. Jak wygląda występ Polski? [WIDEO]

Druga próba Krystiana Ochmana przed Eurowizją 2022 za nami. W piątek po godz. 14:00 reprezentant Polski pojawił się na scenie w arenie PalaOlimpico, gdzie przez 20 minut mógł ćwiczyć swój występ.

Występ Polski na Eurowizji 2022 jest utrzymany w mrocznym klimacie, potęgowanym przez ciemne kolory, efektowną grę świateł i dynamiczną pracę kamer. Na wizualizacjach pojawiają się m.in. las i twarz polskiego reprezentanta.

Krystian jest ubrany w elegancki czarny garnitur z granatowymi skrawkami po bokach marynarki. Pojawiają się również cztery tancerki zasłoniętymi twarzami i ciemnymi strojami, które przypominają demony i tajemnicze zjawy. Pod koniec występu postacie "atakują" Ochmana, celowo go popychając i szturchając.

Jednym z kluczowych elementów polskiego występu są specjalne efekty dźwiękowe i graficzne nałożone na ekran. Krople deszczu, burza, pioruny, trzęsący się ekran – wielu widzów na pewno będzie w szoku.

Koncept występu Polski zachwycił zagranicznych internautów. Nie brakuje wielu pozytywnych komentarzy, w których zagranica rozpływa się nad fragmentem występu Krystiana Ochmana. Niektórzy twierdzą nawet, że Polska może walczyć o zwycięstwo.

"Jego głos i wizualizacje są nie z tego świata", "Materiał na zwycięzcę", "Mam gęsią skórkę", "Najlepsza próba ze wszystkich", "Nie spodziewałem się tego. Wyczuwam zwycięzcę", "Staging wygląda epicko", "To zapiera dech", "Efekty są naprawdę dobre" – piszą internauci.

Poniżej możecie zobaczyć nagranie z fragmentem występu Polski:

Eurowizja Polska Ich Troje Edyta Górniak Michał Szpak
6 Zobacz galerię
fot. Youtube screen / Eurovision 2003, e-gorniak.com Edyta Górniak, Eurovision Song Contest