Obserwuj w Google News

Eurowizja 2021: Rafał Brzozowski reprezentantem Polski? Pojawiły się nowe informacje

2 min. czytania
08.03.2021 13:46
Zareaguj Reakcja

Rafał Brzozowski pojedzie na Eurowizję 2021? Jak twierdzi portal Plotek, wokalista może być reprezentantem Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji. Kiedy oficjalne poznamy nazwisko artysty, który wystąpi w Rotterdamie? Telewizja Polska ujawniła datę.

Rafał Brzozowski
fot. TRICOLORS/East News

Eurowizja 2021 zbliża się wielkim krokami. Już wkrótce poznamy wszystkie piosenki, które pojawią się w tegorocznym konkursie.

Telewizja Polska poinformowała, kiedy oficjalnie poznamy nazwisko reprezentanta Polski na Eurowizji 2021. W internecie nie brakuje plotek na temat potencjalnych nazwisk kandydatów. Portal Plotek twierdzi, że reprezentantem Polski może być Rafał Brzozowski.

Zobacz także:  Eurowizja 2021: Armenia wycofała się z konkursu. W tle kryzys polityczny w kraju

Plotek: Rafał Brzozowski reprezentantem Polski na Eurowizji 2021?

Rafał Brzozowski reprezentantem Polski na Eurowizji 2021? Jak nieoficjalnie informuje Plotek, powołując się na swojego informatora, to właśnie prowadzący Jaka to melodia? i The Voice Senior może wystąpić w barwach Polski w Rotterdamie. Portal twierdzi, że kilka dni temu Brzozowski miał pojawić się na planie teledysku do konkursowej piosenki.

Rafał Brzozowski był naturalnym kandydatem, ponieważ kiedyś otarł się o zwycięstwo w preselekcjach i o mały włos nie wyleciał do Kijowa, by reprezentować nasz kraj na Eurowizji w 2017 roku. Szefostwo bardzo go lubi i mocno wierzy, że jego talent przekona również świat. W piątek Rafał nagrywał klip promujący piosenkę, z jaką powalczy o zwycięstwo – mówi informator Plotka.

Portal dodaje, że utwór Rafała Brzozowskiego najprawdopodobniej nie jest balladą. Piosenka ma być podobno utrzymana w tanecznym klimacie. Nie są to jednak potwierdzone informacje, a wszystkiego dowiemy się już w najbliższy piątek.

Zobacz także:  Eurowizja 2021: Litwa wygra konkurs po raz pierwszy? The Roop faworytem bukmacherów [WIDEO]

Eurowizja 2021: kiedy poznamy reprezentanta Polski? TVP ujawniła datę

Reprezentant Polski na Eurowizji 2021 i polska piosenka przygotowana na konkurs zostaną ujawnione już w piątek, 12 marca w trakcie Pytania na śniadanie. Program startuje na antenie TVP2 o godz. 7:55.

 Już się nie możemy się doczekać, a Wy? #BądźmyRazem rozśpiewani – napisała Telewizja Polska.

Eurowizja 2021 odbędzie się w Holandii. Organizatorzy ujawnili termin Konkursu Piosenki Eurowizji. Impreza zostanie zorganizowana w dniach 18-22 maja 2021 roku w Rotterdamie

RadioZET.pl/plotek.pl