Obserwuj w Google News

Elżbieta Zapendowska o Roksanie Węgiel. Mocny komentarz trenerki śpiewu

Piotr Krajewski
2 min. czytania
30.01.2020 15:44
Zareaguj Reakcja

Elżbieta Zapendowska udzieliła wywiadu portalowi Plejada, w którym poruszyła kwestie polskiej muzyki i rodzimych artystów. W trakcie rozmowy pozwoliła sobie również na dość mocny komentarz na temat Roksany Węgiel. Elżbieta Zapendowska stwierdziła, że kariera w tak młodym wieku może źle się skończyć.

Elżbieta Zapendowska o Roksanie Węgiel mocny komentarz trenerki śpiewu
fot. MARIUSZ GRZELAK/REPORTER/East News, Lukasz Kalinowski/East News

Elżbieta Zapendowska o Roksanie Węgiel. Mocny komentarz trenerki śpiewu

Elżbieta Zapendowska postanowiła wypowiedzieć się na temat Roksany Węgiel. W trakcie rozmowy z portalem Plejada znana trenerka śpiewu poruszyła kwestię dzieci robiących karierę muzyczną w bardzo młodym wieku. Zapendowska przyznała, że obawia się o przyszłość 15-letniej Roxie.

Uważam, że to, że robi karierę w tak młodym wieku, zburzy jej życie. Może to i dobrze? Może show-biznes potrzebuje ofiar? Oczywiście, daj jej Bóg, żeby moje obawy się nie sprawdziły, ale czarno to widzę — powiedziała Zapendowska w wywiadzie dla Plejady.

>>  Roksana Węgiel z wielkim sukcesem za granicą. Jej teledysk jest emitowany na całym świecie

Jurorka programów „Idol” i „Must Be the Music. Tylko muzyka” wyznała również, że miała okazję widzieć już wcześniej tak utalentowane młode artystki, jak Roksana Węgiel.

Jeśli chodzi o Roksanę, to dziewczynek tak zdolnych jak ona słyszałam na swoich warsztatach przynajmniej z dziesięć — dodała.

W trakcie rozmowy z Plejadą Elżbieta Zapendowska pozwoliła sobie także na mocny komentarz na temat młodych polskich wokalistek. Jej zdaniem dobry śpiew to nie wszystko, a do osiągnięcia sukcesu w branży potrzeba zdecydowanie czegoś więcej.

Ładne śpiewanie to coś poprawnego, a poprawność nie jest interesująca. Trzeba mieć w sobie coś, co przykuje uwagę odbiorców i co spowoduje, że zatrzymają się oni w pół kroku, słysząc nasz głos. Bardzo śmieszy mnie, jak ładnie śpiewające polskie wokalistki mówią, że są artystkami. Nie są! One są po prostu piosenkarkami, które poprawnie wypadają na scenie. To wszystko — powiedziała Plejadzie.

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć!

RadioZET.pl/plejada.pl/PK