Obserwuj w Google News

Dance Dance Dance 2: Kasia Stankiewicz odpadła. Jurorzy zszokowani jej reakcją [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
09.03.2020 10:44
Zareaguj Reakcja

Kasia i Anna Stankiewicz odpadły z „Dance Dance Dance 2”. Odejście sióstr z tanecznego show TVP2 wywołało niemałe zamieszanie, a reakcja Kasi Stankiewicz zszokowała jurorów. Okazało się, że wokalistka Varius Manx nie chciała być dłużej w programie.

Dance Dance Dance 2 Kasia Stankiewicz odpadła jurorzy zszokowani jej reakcją wideo
fot. mat. prasowe

„Dance Dance Dance 2” już bez Kasi i Anny Stankiewicz. Za nami pierwsze eliminacje w drugiej edycji programu. Po występie sześciu duetów i sześciu solistów okazało się, że najmniejszą liczbę punktów zdobyły siostry Stankiewicz.

Po solowym występie Anny Stankiewicz jury przyznało jej 18 punktów. Tym samym siostry Stankiewicz w drugim odcinku zdobyły 38 punktów, czyli zaledwie o 2,5 punktu mniej niż druga zagrożona para — Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora.

Mam nadzieję, że to będzie taki wynik, że nasza przygoda się tutaj skończy, bo jestem tym już strasznie zmęczona — wyznała wokalistka na planie „Dance Dance Dance 2”.

Reakcja Katarzyny Stankiewicz po ogłoszeniu wyników zszokowała jurorów. Piosenkarka nie kryła radości.

Przedziwne — skomentowała Ida Nowakowska.

Jestem autentycznie zawiedziona. Jest mi przykro. Mam poczucie, że przede wszystkim Kasia, oddała udział w tym programie walkowerem. Spodziewałam się zupełnie innych emocji. Spodziewałam się gry fair play. Spodziewałam się tego, że będę miała fighterów. Nie kumam tego — wyznała Anna Mucha.

Katarzyna i Anna Stankiewicz otrzymały czek na 10 000 zł, które przekazały na rzecz Powiślańskiej Fundacji Społecznej. 

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK