Obserwuj w Google News

Małgorzata Tomaszewska - wiek, wzrost, mąż, syn. Kim jest prowadząca "PnŚ" w TVP?

2 min. czytania
31.12.2021 10:02

Małgorzata Tomaszewska poprowadzi Sylwestra TVP 2021/2022 w Zakopanem. To także prowadząca program śniadaniowy TVP "Pytanie na Śniadanie". Dziennikarka w tej roli zastąpiła Monikę Zamachowską. Co warto o niej wiedzieć? Szczegółowe informacje o karierze, życiu prywatnym i rodzinie Małgorzaty Tomaszewskiej, a także jej wiek oraz wzrost, można znaleźć poniżej.

Małgorzata Tomaszewska - wiek, wzrost, mąż, syn. Kim jest prowadząca "PnŚ" w TVP?
fot. VIPHOTO/East News

Kim jest Małgorzata Tomaszewska? TVP, wiek, wzrost, mąż, syn, Instagram, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat prowadzącej Sylwestra TVP 2021/2022 w Zakopanem i "Pytanie na Śniadanie", można znaleźć w tym artykule.

Redakcja poleca

Małgorzata Tomaszewska w "Pytaniu na Śniadanie" TVP

Małgorzata Tomaszewska została prowadzącą poranny program Telewizji Polskiej "Pytanie na Śniadanie". Dziennikarka w tej roli zastąpiła Monikę Zamachowską. Razem z byłą pogodynką show prowadzi  Aleksander Sikora, który kilka miesięcy temu zastąpił Michała Olszańskiego.

Małgorzata Tomaszewska w "PnŚ" TVP w duecie z Aleksandrem Sikorą zadebiutowała w listopadzie 2019 roku.

Małgorzata Tomaszewska - wiek, wzrost, mąż, syn. Kim jest dziennikarka?

Małgorzata Tomaszewska ma 32 lat - urodziła się 28 stycznia 1989 roku w Łodzi. Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat wzrostu Małgorzaty Tomaszewskiej. Dziennikarka mierzy około 176 cm. Z wykształcenia jest psychologiem. Małgorzata Tomaszewska jest córką Jana Tomaszewskiego, który jest znanym bramkarzem, wielokrotnie występującym w Reprezentacji Polski oraz Katarzyny Calińskiej-Tomaszewskiej, byłej mistrzyni Polski w tenisie stołowym.

Początkowo prowadząca "Pytanie na Śniadanie" Małgorzata Tomaszewska próbowała swoich sił jako modelka. Później prowadziła program "Pudelek show" w Telewizji WP. W 2014 roku związała się z Telewizją Polsat, gdzie była pogodynką. Na początku 2015 natomiast została prowadzącą program w Polsat News "Meteoria". Kilka miesięcy później wzięła udział w czwartej edycji tanecznego show "Taniec z Gwiazdami". Dziennikarka razem ze swoim tanecznym partnerem Robertem Kochankiem odpadła w trzecim odcinku programu. Następnie Małgorzata Tomaszewska pojawiała się w Telewizji Polskiej w programie "Pytanie na Śniadanie" w roli reporterki i współprowadzącej magazyn "Czerwony dywan", w której komentowała wydarzenia z show-biznesu.

W 2020 roku została uczestniczką drugiej edycji programu "Dance, Dance, Dance". Małgorzata Tomaszewska wystąpiła w show razem z Olkiem Sikorą. W trzeciej edycji programu prezenterka pojawiła się w roli prowadzącej. Współprowadziła również "The Voice of Poland", Wakacyjną Trasę Dwójki czy festiwal w Opolu.

Prowadząca "PnŚ" bardzo stara się chronić swoją prywatność. Wiadomo jednak, że Małgorzata Tomaszewska ma męża. Para doczekała się także synka - Enzo.

Małgorzata Tomaszewska na Instagramie figuruje pod nazwą malgorzata_tomaszewska. Obecnie dziennikarkę obserwuje ponad 95 tysięcy osób.

RadioZET.pl/JW