Obserwuj w Google News

Christina Aguilera przesadziła z operacjami plastycznymi? Wygląda coraz gorzej [FOTO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
09.10.2019 14:10
Zareaguj Reakcja

Chistina Aguilera szokuje wyglądem. Fani piosenkarki są bardzo zaniepokojeni jej najnowszymi zdjęciami z premiery filmu „Rodziny Addamsów”. Wygląda na to, że Xtina coraz chętniej korzysta z zabiegów chirurgii plastycznej i ewidentnie przesadziła z botoksem. Aż trudno ją rozpoznać.

Christina Aguilera przesadziła z botoksem i operacjami plastycznymi wygląda coraz gorzej zdjęcia
fot. DIGITAL/bauergriffinonline.com/East News

Christina Aguilera miała operacje plastyczne? Fani zszokowanie jej nowym wyglądem

Christina Aguilera nie wygląda dobrze w ostatnim czasie. Tak przynajmniej twierdzą jej fani, którzy są zszokowani wyglądem 38-letniej muzycznej gwiazdy. Amerykanka pojawiła się ostatnio na oficjalnej premierze filmu animowanego „Rodzina Addamsów”. Wygląda zupełnie inaczej.

Uwagę fotoreporterów przykuła jednak nie tylko intrygująca, gotycka stylizacja Christiny Aguilery, która nawiązywała do Morticii Addams, ale przede wszystkim zmieniona i mało naturalna twarz wokalistki. Niewykluczone, że artystka przesadziła z chirurgią plastyczną, ponieważ wygląda na bardzo opuchniętą. Pojawiają się więc głosy, iż Xtina nadużywa botoksu i poprawia sobie twarz.

Christina Aguilera przesadziła z operacjami plastycznymi? Wygląda coraz gorzej [FOTO]

Kariera Christiny Aguilery. Najsłynniejsze piosenki

Christina Aguilera wydała dotąd osiem studyjnych albumów, które rozeszły się w milionach egzemplarzy na całym świecie. Zdobyła pięć prestiżowych nagród Grammy i nagrała wiele przebojów, m.in. „Genie in a Bottle”, „Lady Marmalade”, „Beautiful” czy „Hurt”. Ostatni album Amerykanki ukazał się w czerwcu 2018 roku. Promował go singiel „Fall in Line”, w którym gościnnie pojawiła się  Demi Lovato.

Piosenkarka koncertuje obecnie w Las Vegas w ramach rezydentury „The Xperience”. Co ciekawe, na scenie towarzyszą jej polscy tancerze: Mariusz „Maniek” Kotarski i Janusz Libicki

RadioZET.pl/PK