Obserwuj w Google News

Demi Lovato na pierwszym selfie po przedawkowaniu. Wygląda świetnie! [ZDJĘCIE]

Redakcja
2 min. czytania
05.12.2018 12:31
Zareaguj Reakcja

Demi Lovato opublikowała w internecie pierwsze selfie od przedawkowania narkotyków w lipcu tego roku. Najnowsze zdjęcie potwierdza, że artystka wraca do zdrowia i jest w coraz lepszej formie. Na fotografii widzimy uśmiechniętą Demi Lovato po walce jiu-jitsu.

Demi Lovato
fot. Youtube (Clean Bandit)

Demi Lovato: pierwsze selfie na Instagramie po przedawkowaniu narkotyków

Demi Lovato przedawkowała narkotyki w lipcu. Od tego momentu minęły już ponad cztery miesiące, a życie piosenkarki wraca powoli do normalności. 26-latka czuje się coraz lepiej. Nadal jednak współpracuje z terapeutami, którzy pomagają jej pokonać uzależnienie w specjalnym ośrodku.

ZOBACZ TEŻ: Tak wyglądała Demi Lovato w trakcie bulimii. SZOKUJĄCE ZDJĘCIE!

Artystka wraca powoli do aktywności w social mediach. Na Instagramie opublikowała swoje pierwsze selfie od czasu niemal tragicznego w skutkach przedawkowania. Fani są zachwyceni nowym zdjęciem Demi Lovato. Trzeba przyznać, że gwiazda prezentuje się naprawdę dobrze. Na fotografii widzimy uśmiechniętą Amerykankę bez makijażu, która właśnie skończyła trening. Demi Lovato słynie z tego, że uwielbia sztuki walki. Ma niebieski pas w brazylijskim jiu-jitsu.

Internauci zwrócili też uwagę na hashtag, który Lovato dodała wraz z selfie na Instagramie. Napisała „nigdy się nie poddawaj”, co może oznaczać, że piosenkarka jest nie tylko w świetnej formie fizycznej, ale także psychicznej.

Przypomnijmy, że  Demi Lovato przedawkowała narkotyki 24 lipca. Artystka zażyła oksykodon, który był zmieszany z bardzo niebezpiecznym fentanylem. W ostatniej chwili uratowali ją sanitariusze, podając lek dla ofiar zatrucia substancjami opioidowymi. Później trafiła do szpitala i na kilkumiesięczny odwyk.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/people.com/PK