Obserwuj w Google News

Christina Aguilera przesadziła z botoksem? Niepokojące zdjęcia piosenkarki [FOTO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
16.09.2019 14:44
Zareaguj Reakcja

Christina Aguilera powróciła niedawno z nową płytą. W ostatnich miesiącach spore poruszenie wywołała jednak nie muzyka Amerykanki, a jej wygląd. Najnowsze zdjęcia Aguilery zaniepokoiły wielu fanów, którzy twierdzą, że gwiazda przesadziła z botoksem.

Christina Aguilera przesadziła z botoksem niepokojące zdjęcia gwiazdy
fot. Marechal Aurore/ABACA/Abaca/East News

Christina Aguilera przesadziła z botoksem? Najnowsze zdjęcia piosenkarki

Christina Aguilera przesadziła z chirurgią plastyczną? Koncertująca obecnie w Las Vegas piosenkarka zaskoczyła fanów nie tylko zupełnie nową muzyką, ale także wyglądem.

Od wielu lat wiadomo, że artystka chętnie korzysta z zabiegów upiększającym. Ostatnie zdjęcia Christiny Aguilery wywołały jednak spore kontrowersje wśród internautów, którzy twierdzą, iż tym razem 38-latka mocno przesadziła z botoksem i przestaje przypominać siebie.

Christina Aguilera przesadziła z botoksem? Niepokojące zdjęcia piosenkarki [FOTO]

Kariera Christiny Aguilery

Christina Aguilera wydała dotąd osiem studyjnych albumów, które rozeszły się w milionach egzemplarzy na całym świecie. Zdobyła pięć prestiżowych nagród Grammy i nagrała wiele przebojów, m.in. „Genie in a Bottle”, „Lady Marmalade”, „Beautiful” czy „Hurt”. Ostatni album Amerykanki ukazał się w czerwcu 2018 roku. Promował go singiel „Fall in Line”, w którym gościnnie pojawiła się  Demi Lovato.

Piosenkarka koncertuje obecnie w Las Vegas w ramach rezydentury „The Xperience”. Co ciekawe, na scenie towarzyszą jej polscy tancerze: Mariusz „Maniek” Kotarski i Janusz Libicki.

RadioZET.pl/PK