Obserwuj w Google News

Dokument „Billie Eilish: Świat lekko zamglony” już dostępny. Gdzie można obejrzeć film?

1 min. czytania
26.02.2021 11:55
Zareaguj Reakcja

„Billie Eilish: The World’s A Little Blurry” to film dokumentalny opowiadający o fenomenalnie popularnej piosenkarki. Dokument pod polską nazwą „Billie Eilish: Świat lekko zamglony” jest już dostępny w internecie. Gdzie można obejrzeć film „Billie Eilish: The World’s A Little Blurry”? Zdradzamy szczegóły.

Billie Eilish The Worlds A Little Blurry
fot. mat. prasowe

Billie Eilish to jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. Amerykanka skończyła niedawno 19 lat, a już ma na swoim koncie pięć prestiżowych nagród Grammy, w tym za album roku.

Nic więc dziwnego, że fenomen Billie Eilish fascynuje miliony słuchaczy. Interesującą historię piosenkarki możemy zobaczyć w dokumencie „Billie Eilish: The World’s A Little Blurry”, który miał premierę 26 lutego. Gdzie można obejrzeć film „Billie Eilish: Świat lekko zamglony”?

Zobacz także: Billie Eilish jest nieuleczalnie chora. Opowiedziała o zmaganiach z chorobą

Billie Eilish: The World’s A Little Blurry – gdzie można obejrzeć online?

Film dokumentalny „Billie Eilish: The World’s A Little Blurry” jest już dostępny w internecie. Produkcję można obejrzeć również w Polsce – dokument „Billie Eilish: Świat lekko zamglony” pojawił się w piątek na platformie Apple TV+.

Wyreżyserowany przez R.J. Cutlera dokument opowiada o życiu młodej piosenkarki i jej drodze do sławy. W filmie nie brakuje wielu intymnych momentów pokazujących dojrzewanie Billie Eilish i jej rozwój jako wokalistki, a także kompozytorki. Kamera towarzyszy nastoletniej gwieździe w trasie, na scenie i w rodzinnym domu podczas pracy nad debiutanckim albumem „WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?”.

Poniżej oficjalny zwiastun filmu dokumentalnego „Billie Eilish: Świat lekko zamglony”:

Oglądaj