Obserwuj w Google News

Artur Barciś i Cezary Żak rapują w #Hot16Challenge. Wcielili się w role Krawczyka i Norka z "Miodowych lat"

Patrycja Chudolińska
1 min. czytania
13.05.2020 15:04

Artur Barciś i Cezary Żak dołączyli do #Hot16Challenge. Nagranie aktorów, znanych z "Miodowych lat", zostało okrzyknięte hitem.

Artur Baciś i Cezary Żak
fot. screen YouTube/@Siemano Soprano

Wyzwanie #Hot16Challenge2 zdobywa coraz większy rozgłos i popularność. Początkowo do akcji dołączali jedynie raperzy, jednak od kilku dni swoje "szesnastki" nagrywają także inni artyści, wokaliści, aktorzy, a nawet politycy. Mogliśmy już wysłuchać m.in. wykonów prezydenta Andrzeja Dudy, Majki Jeżowskiej, Cleo, Agnieszki Chylińskiej czy Norbiego. Teraz do wyzwania dołączyli Artur Barciś i Cezary Żak.

Aktorzy znani z seriali "Miodowe lata" oraz "Ranczo" podjęli się wykonania rapowego kawałka. Zrobili to jednak w wyjątkowo zabawny sposób. Barciś i Żak wcielili się w dawne role z serialu i zachowywali się jak niezapomniani Tadeusz Norek i Karol Krawczyk. Internautom bardzo spodobało się ich nagranie.

Roksana Węgiel rapuje w Hot 16 Challenge 2. Nominowała zagraniczną gwiazdę [WIDEO]

Artur Barciś i Cezary Żak nagrali #Hot16Challenge. Wystąpili jako "Kanalersi"

W jednym z odcinków "Miodowych lat" bohaterowie Tadeusz Norek i Karol Krawczyk stworzyli zespół muzyczny, który nazwali "Kanalersi". Aktorzy postanowili wykorzystać tę koncepcję w swoim nagraniu do #Hot16Challenge.

- Niech wreszcie do świata, czy mama, czy tata, dotrze to, co się dziś dzieje. To nie jest zabawa, to nasza obawa, że nas ta nienawiść zaleje (...) Jak dziś się zbierzemy, to jutro będziemy... Będziemy mieć "Miodowe lata"! - rapowali Artur Barciś i Cezary Żak.

Do dalszej zabawy aktorzy nominowali: reżyserów "Miodowych lat" oraz "Rancza", aktora Waldemara Obłozę oraz "po znajomości" Katarzynę Żak. Podoba wam się ich wykonanie?

RadioZET.pl/PCh