Obserwuj w Google News

Trzecia rocznica zamachu w Manchesterze. Wzruszający wpis Ariany Grande: "Będę zawsze z Wami"

Piotr Krajewski
2 min. czytania
22.05.2020 13:44
Zareaguj Reakcja

Ariana Grande opublikowała wzruszający wpis w mediach społecznościowych, w którym odniosła się do 3. rocznicy tragicznego zamachu terrorystycznego po jej koncercie w Manchesterze. Piosenkarka nie ukrywa, że nadal bardzo przeżywa zdarzenia z 22 maja 2017 roku.

Ariana Grande we wzruszającym wpisie trzecia rocznica zamachu w Manchesterze
fot. Splash News/EAST NEWS

Ariana Grande długo dochodziła do siebie po  zamachu terrorystycznym w Manchesterze. 22 maja 2017 roku zamachowiec samobójca wysadził w arenie tuż po jej koncercie, zabijając 22 osoby, w tym dwoje Polaków.

Od tego tragicznego zdarzenia minęły właśnie 3 lata, ale Ariana Grande nie zapomina o ofiarach i fanach, którzy stracili życie. Wokalistka opublikowała wzruszający wpis.

Lady Gaga i Ariana Grande we wspólnej piosence. "Rain on Me" już w sieci [POSŁUCHAJ]

Ariana Grande we wzruszającym wpisie. Trzecia rocznica zamachu w Manchesterze

Ariana Grande nie zapomina o ofiarach zamachu w Manchesterze, do którego doszło tuż po jej wyprzedanym koncercie w ramach trasy koncertowej „Dangerous Woman Tour”. 26-latka opublikowała na Instagramie wzruszającą wiadomość. Swoim wpisem chciała wesprzeć każdego, kto czuje smutek w związku z 3. rocznicą tragedii.

Nie ma dnia, aby nie wpływało to wciąż na was i na nas wszystkich. Będę o was myśleć przez cały tydzień i weekend. Moje serce, myśli i modlitwy są zawsze z wami — napisała.

Zamach w Manchesterze mocno odbił się na zdrowiu Ariany Grande. Piosenkarka przyznała, że pojawiły się poważne problemy psychiczne, m.in. zespół stresu pourazowego. Przez traumatyczne wydarzenia Amerykanka zawiesiła nawet karierę na jakiś czas.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/bbc.com/PK