Obserwuj w Google News

Ania Świątczak wraca do Ich Troje. Wiśniewski komentuje: „Nie musiałem wcale prosić”

Piotr Krajewski
1 min. czytania
09.03.2020 14:16

Ania Świątczak wraca do Ich Troje. Od kilku tygodni w polskim internecie spekulowano, kto zostanie nową wokalistką zespołu. Michał Wiśniewski opublikował nagranie, w którym potwierdził, że jego była żona ponownie będzie śpiewać w Ich Troje.

Ania Świątczak wraca do Ich Troje Michał Wiśniewski komentuje Nie musiałem wcale prosić
fot. VIPHOTO/East News

Ich Troje: Ania Świątczak wraca do zespołu jako wokalistka

Ania Świątczak wraca do  Ich Troje po wielu latach. Michał Wiśniewski poinformował oficjalnie, ze dotychczasowa wokalistka Agata Buczkowska żegna się z zespołem i zostanie zastąpiona przez jego byłą żonę, która występowała w Ich Troje w latach 2003-2010.

Od wielu tygodni frapowała Was jedna zagadka pod tytułem: „kto będzie śpiewał w zespole Ich Troje?". Nie musiałem się wcale prosić. Zrobiła to z przyjemnością i bardzo się cieszę z tego powodu. To będzie Ania Świątczak — przekazał lider Ich Troje.

Michał Wiśniewski dodał, że Ania Świątczak będzie towarzyszyła zespołowi w trakcie całej trasy koncertowej z okazji 25-lecia istnienia Ich Troje. Piosenkarz wyznał również, że chciałby, aby na niektórych koncertach pojawiła się inna była wokalistka grupy — Justyna Majkowska.

RadioZET.pl/PK