Obserwuj w Google News

Ich Troje i Justyna Majkowska znów razem. Nagrali nową wersję starego hitu [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
03.01.2020 11:57
Zareaguj Reakcja

Ich Troje i Justyna Majkowska znów razem. W sieci pojawiła się nowa wersja przeboju „Wypijmy za to”, w której pojawiła się niespodziewanie była wokalistka Ich Troje. Justyna Majkowska opuściła zespół w 2003 roku.

Ich Troje Justyna Majkowska znów razem Nagrali nową wersję hitu Wypijmy za to wideo
fot. Youtube screen

Ich Troje i Justyna Majkowska w nowej wersji „Wypijmy za to”

Ich Troje i Justyna Majkowska ponownie połączyli siły. Zespół zrobił niespodziankę fanom i ponownie zaprosił do współpracy byłą wokalistkę.

Ich Troje piosenki z diamentowego albumu "Ad.4" promowało w 2001 roku, tuż po jego ukazaniu. To właśnie wtedy zespół święcił największą popularność. Z płyty "Ad.4" pochodzi utwór "Wypijmy za to", który właśnie doczekał się nowej wersji. Ponownie zaśpiewała go dawna gwiazda Ich Troje. Zespół opublikował także nowy teledysk, gdzie możemy zobaczyć Justynę Majkowską.

Opinie fanów są jednak bardzo podzielone. W komentarzach wiele osób twierdzi, że właśnie Justyna Majkowska była najlepszą wokalistką Ich Troje w historii i nikt jej nie zastąpi. Nowa wersja „Wypijmy za to” nie przypadła wszystkim fanom do gustu.

„Jak dla mnie słabe”, „To jest jakiś żart”, „To wykonanie jest gorsze”, „Ta wersja, jak dla mnie, nie do przyjęcia. tamtej chciało się słuchać, tę chce się tylko wyłączyć” — piszą internauci.

 

Justyna Majkowska była gwiazdą zespołu Ich Troje w latach 2001-2003. Razem z Michałem Wiśniewskim i Jackiem Łągwą nagrała dwie studyjne płyty, które pokryły się prestiżowym diamentem. To właśnie z tych albumów pochodzą wielkie przeboje „Powiedz”, „Razem a jednak osobno” czy „Zawsze z Tobą chciałbym być”.

Ich Troje w składzie z Justyną Majkowską reprezentowało Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji 2003, gdzie zajęli wysokie 7. miejsce. Majkowska pojawiła się także z zespołem na Eurowizji 2006 — wtedy nie udało im się jednak awansować do finału imprezy.

RadioZET.pl/PK